Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz ha rámutatnak...

Mit csinálsz ha rámutatnak egy hiányosságodra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Először is átgondolom hogy igazuk van-e. Ha igen akkor meggondolom hogy az esetemben fontos lenne-e korrigálni (például ha azzal támadna valaki hogy nem tudok balettozni akkor nem zavarna mert tényleg nem tudok, de szükségét se érzem hogy megtanuljam). Ha úgy érzem hogy igenis igaza van az embernek és fontos a dolog akkor nyilván nem esik jól, de csak így lehet fejlődni, nekiállok dolgozni rajta.
2016. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha olyan hiányosság amiről nem tehetek akkor felidegesít, egyéb esetben meg nem érdekel és/vagy egyetértek mert én is tisztában vagyok a rossz oldalammal.
2016. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, még megköszönöm. Biztos ez megy a való életben.


Mit tennék? Leszarnám. Elég homályos, hogy ki és milyen hiányosságra mutat rá. Barát? Nem azért lesz valaki a barátom, mert elfogad a hiányosságaimmal együtt? Egy idegen? Az nem érdekel, ne szóljon be, én sem szólok be senkinek.

2016. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!