Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki rossz...

Van itt olyan, aki rossz tanuló volt az iskolában, vagy a tanárai azt mondták, nem viszi semmire, és tévedtek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ezt mondták, semmire nem viszem, senkim nem lesz, csövesként fogok megfagyni az utcán... eddig nem így lett. De hogy vittem-e valamire...? Nem tudom, attól függ mi számít. Nincs végzettségem, nincs munkám, nem is akarok egyiket sem. Ennek ellenére jó életem van, szóval szerintem vittem valamire... de lehet hogy mások szerint nem.
2016. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
Ha nincs munkád az gáz
2016. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a családomtól kaptam meg gyerekkoromban nem egyszer, hogy nem viszem semmire, majd lesz belőlem egy utcaseprő. Nem voltam ugyan kitűnő, mert ezzel belém neveltek egy jó adag megfelelési kényszert és vizsgadrukkot, de a jegyeim nem a valós tudásomat tükrözték.
2016. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én. Bár még az életem nagyobb része van előttem, eddig jól alakulnak a dolgaim. :) Nem szerettem iskolába járni, nehéz gyerekkorom volt, nem hittek bennem. Aztán a gimi vége felé összekaptam magam, választottam egy hivatást, jó eredménnyel,érettségiztem egyetemre mentem, amit kemény munkával végeztem el, és közben is dolgoztam néha a szakmámban. Egyetem után néhány héttel állást kaptam, amit imádok, magasan az átlag felett keresek, és gyűjtögetek, hogy hamarosan saját lakásban tudjak élni. :) Még most is szenvedek a tini koromban átéltektől, az akkori ismerősökkel nem tartom a kapcsolatot, más világban élünk... :) Te vagy a felelős a sorsodért, küzdj egy célért, sokszor nagyon nehéz lesz előre lépni, és pofára esel majd néhányszor, amikor fel akarod adni, de ha elszánt vagy, kitartó, és hiszel magadban, akkor bármit elérhetsz, és megtalálnak azok akik segítenek neked érvényesülni. Közhelyes, de nekem bejött.
2016. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!