Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gimnáziumban rossz tanuló...

Gimnáziumban rossz tanuló utána gépészmérnök gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általános iskolában jó tanulók közé tartoztam, sajnos gimnáziumban valamiért nagyon leromlott az átlagom, főleg a focival, meg bulival foglalkoztam.

Az érettségim átlaga kb hármas lett sajnos volt kettesem is.


Majd elmentem dolgozni, 23 évesen rájöttem, hogy ez így nem frankó élet, többre vágytam és elkezdtem egy gépészmérnöki képzést.


28 éves koromra (átlagos) elvégeztem levelezőn, kb közepes eredménnyel. De közbe teljesen más ember lettem, érdeklődöbb, gondolkodóbb szerintem okosabb mint sok velem egykorú


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek - őszintén - gáz, hogy elég rosszul sikerült az érettségim és utána meg egyetemre mentem és diplomát szereztem?


Köztetek esetleg van ilyen?

A munkáltatók mit szólnak az ilyenhez amikor vinnem kell a bizonyítványokat?


köszi a válaszokat



2014. jún. 8. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Örülök hogy megjött az eszed és tovább tanultál.

A munkáltatót pedig nem fogja érdekelni az előéleted, csak az hogy megvan a diplomád és van-e szakmai tapasztalatod. Nyelvvizsga sem árt, bár ha megvan a diplomád akkor az is meg kell legyen.

Senki sem fog rákérdezni a jegyeidre. Tapasztalat.

2014. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne vidd be az érettségi bizid, csak a diplomád... kit érdekel, hogy egy 30 éves diplomás embernek milyen az érettségije...
2014. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hát én erre azt tudnám írni, hogy a gimiben megtanultak három negyede semmit nem ér, semmi értelme. És a legszebb az, amikor a tanár bejön angolon, bekapcsolja a vetítőt és videókat mutat az angol csokoládékról, vagy lakásokról, és a gyerekek a facebookot nyomják egész évben. A másik, amikor info órán (ami nekünk szakmai tárgy és sok óránk van belőle) bejön a tanár, magyaráz valamit, az osztály meg azon variál, hogy ki csináljon LAN-t a counter strike-hoz. És egy kezemen megtudnám számolni, hány normális tanár van. Persze ez nem minden gimiben van így, de ismerek párat. Amúgy meg a lényeg az, hogy tényleg nem sok haszna van ennek a sok butaságnak.

Tehát nem gáz, szerintem annyira nem fontosak azok a jegyek!

És gratula, hogy jobb emberré váltál! :)

2014. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted melyik a magasabb iskolai végzettség? Az érettségi vagy a diploma? Szégyenkezni egy mérnöki diplomával egyszerűen nem lehet.
2014. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, elbizonytalanodtam kicsit. Dea válaszok most segítettek, hálás köszönet, egyébként be kell vinnem az érettségit is, meg diploma másolatot, meg van még egy végzettségem.
2014. jún. 8. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez dicsérendő. Csak fejleszd még tovább magad, minden téren.
2014. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó tanács haver, önbizalmat szerezz és higgy magadban. Sok sikert!
2014. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!