Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi a gázabb? Ha...

Szerintetek mi a gázabb? Ha egy huszonéves fiú fél a sötétben vagy ha egy felnőtt diplomás ember annyira megijed egy darázstó, hogy kirohan az irodából és vissza nem megy addig amíg vki ki nem dobja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Két rossz közül muszáj választani?:)
2016. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, és menyik a férfiasabb?
2016. máj. 6. 23:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy az, hogy ilyen egy idióta kérdésed van?
2016. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem férfias mondjuk én a tériszonyosokon is mosolygok, na meg a hipohondereken is na meg akik a bogaraktól-pokoktól meg még ki tudja mitől félnek. Nekik nagyon rossz lehet, nekem ezek semmit nem jelentenek.
2016. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

# 2

Mindkettő távol áll a férfiastól...nagyon...nagyon távol:D De elrohanni, mint egy pisis kislányt majdnem megdönthetetlen. Max fokozni lehet:)

2016. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal gázabb, ha a sötétben fél. Mert egy darázsra még oka is lehet,pl allergiás rá,akkor meg meg is halhat,de a sötéttől, az aztán baromi ciki.
2016. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A sötéttől való félelem evolúciósan megalapozott, de inkább gyerekekre jellemző, vagy ha felnőttekre, akkor leküzdik.


A darázstól már többen félnek ez is megalapozott, de munkahelyen "férfiasabb" lenne visszafogni az ilyen "kirohanásokat".

2016. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a darazsas ürge allergiás mondjuk, akkor megérteném a viselkedését. Ha nem, akkor viszont ez a gázabb.
2016. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Csak annyit tennék hozzá a kérdéshez, hogy én vagyok a darazsaktól félő fiú. Viszont elmondanám, hogy a sötétben félő fiú történetesen az UFO-któl is fél olyannyira, hogy egyszer bebeszélte magának, hogy egy idegen lény van a szobájában és inkább az autójában aludt. Ennyit róla.
2016. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te kérdezted. Emellett szerintem fölösleges azon vitázni, hogy ki a gázabb. Az emberek nagy részének van valami fóbiája.
2016. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!