Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem volna titokra miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem volna titokra miért nem sikeresek a lányoknál az intelligens, diplomás szűz huszonéves-harmincas fiúk?

Figyelt kérdés
Én is sokáig nem értem el semmit lányoknál, igazából nem is próbálkoztam, de ennek is megvolt az oka, mert ugye egyrészt alapból valamiért nagyon gátlásos, félénk srác vagyok meg hát sok lány fikázott, hogy ronda vagyok meg ilyen menő cigányok és a szakmunkás csajok is szólogattak befelé rendesen, sokszor nem értettem miért, aztán szerintem az is benne volt, hogy pont azért mert látszott, hogy félek alányoktól, meg úgy általában az emberektől. Ezek meg buknak az áldozatokra, mint cápa a halakra. Szóval én egy idő megelégeltem ezt, elkezdtem olvasgatni mivel is lehetnék sikeresebb a lányoknál, aztán rátaláltam ilyen csajozási technikákra, ott volt egyik fontos dologként leírva, hogy győzd le a félelmeidet meg a gátlásaidat is először is. Így hát én azzal győztem le, hogy elkezdtem kezdeményezni a lányoknál, pedig azelőtt még csak hozzá sem mertem szólni a lányokhoz. Kaptam is rendesen a pofonokat, folyton elküldtek jobb éghajlatú vidékekre, de azért votl pár rndes lány is velük eldumálgattam, sőt, még volt, akitől elérhetőséget is szereztem. Aztán megint jött egy hullámvölgy, tök lúzernek éreztem magam, hogy nem kellek egy csajnak sem, hiába merek már kezdeményezni, Jól le is ittam magam és itt kezdődött valami el, úgy berúgtam, hogy valami idegen csajjal smároltam egész este. A legdurvább az egészbe, hogy nagyot néznétek, mert ronda gyerekként nem si csúnya lánnyal, hanem egy kifejezetten formás, fiatal lánnyal smároltam. Arca átlagos volt, de test egész formás azt kell mondani. Ettől kezdve valahogy jött még pár smárolásos dolog, mintha csak ez kellett volna nekem, de közben persze mindig voltak és vannak üres időszakok, amikor csak a szar jut nekem. Hiába, ha ronda vagy nincs könnyű dolgod. Főleg, hogy én még szegény, csóró gyerek is vagyok. :D Na, de sebaj aztán gyűltek a tapaszalatok csajokkal és már van pofám első talin is megérinteni őket, megölelni stb., de persze csak akkor, ha kedvelem a lányt és érzem, hogy megvan köztünk a jó hangulat. Szóval legutóbb éményem, hogy jól megmarkoltam egy csaj fenekét, aki jól belém vágott könyökkel, de mondom én gyerekeke, a lényeg, hogy cselekedjetek és akármilyen fájdalmas és nehéz is küzdjetek és sose adjátok fel! Szűztelenítésre fel fiatal szüzek, adjatok a csajoknak rendesen!:D
2014. júl. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
...Jajbszdmeg....
2014. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Újat nem mondtál.
2014. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyilván több sikered esz, mint mikor hozzájuk se mertél szólni

de örülök hogy erre te is rájöttél

2014. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de lássa már a lényeget is, akinek kell!:D
2014. júl. 3. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag lesz*rom őket, szóval feleslegesen olvastam el, de a PUA szöveget is írhattad volna ezzel az erővel...
2014. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó! :) 25 vok az imént írtam is egy kérdést 25 évesen szűz vagyok dörödö-dörödö. Bécsbe fogok menni melózni nemsoká. Szóval ide-oda fogok ingázni 2 ország között. Mivel most szülőkkel vagyok és albi mellett igencsak egyedül leszek. nemárt a változtatás. Amit meg írtál nos. Nem mondanám magam csúnya gyereknek vékony magas vagyok de nem az a totál vékony 180/73 az szerintem még pont jó. Való igaz, hogy inkább a félénkség az ami gondot okoz. annyi csajt látni mégse szólítom meg őket. Ha a vonatpályaudvaron is vagyok kérdés van bemegyek az információs helységbe. PEdig nagy bőröndös lányok egyedül ülnek. Kérdezzem meg mennyi az idő? :D Nincs se felvezetőszöveg se semmi. innentől kezdve a kiindulás is nehéz. nem olyan mint az oviban vagy általánosban, hogy odamegyek megkérdezem járunk? Tehát ez valamivel bonyolultabb az ismerkedés szakaszában. Mi a helyzet akkor, ha nem iszok. Inni azért iszok ha buliban vagyok, hogy oldjam a feszültséget. Új emberek társaságában valahogy jobban megy az ismerkedés ha iszok. Ezzel nem mondtam újat. Bulizni rég voltam, inni se iszok ezzel arányosan. Tanács?
2014. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

27 F, hasonló cipőben.


Az ivás hülyeség és sosem iszok. Nézzétek, részegen honnan tudjátok utólag, hogy tényleg jó nő volt-e? Mert, hogy rendes nem volt, ha részeg palival kikezdett, az biztos. (Tyű, de előítéletes vagyok, na jó enyhítek, szóval lehetett rendes, de aznap este nem úgy viselkedett, az biztos..).

Én kapok olyan nőktől kosarat, akik mégcsak nem is, na mosndjuk ki igazán szépek. (Más kérdés, hogy nekem sokezer más tulajdonságuk és néhány szép vonásuk miatt tettszenek.) Mindenesetre kikosaraznak és a női büszkeségüknél fogva, még az intelligensek is jó alaposan a porig aláznak. (Jó részük nem is tud róla, hogy amit mond, az megalázó.)

Mostmár eljutottam oda, hogy magamban nevetek rajtuk, udvarias vagyok és kész.


Nekem azt mondták, hogyha majd igazán kellesz egy csajnak, azután nem kell éjjel nappal epekedjél, ahogy a romantikus könyvekben olvastad, hanem éppen ellenkezőleg, le sem fogod tudni rázni magadról a lányt!


(Persze ebből még gázosabb szituk lehetnek, ha nem tettszik a csaj...)

De kövezzetek meg, ha a lányoknak lehet velem szemben (kinek mennyi idő múlva) egy vonal, hogy na ezt a pasast hagyom, akkor nekem is lehet ilyen, vagy nem?


Én inkább ezt utálom, hogy nagyon kevés lány közül "választhatok" és ha nekem nem tettszik egy, akkor a szüleim szemében is rögtön én vagyok a válogatós! Nézzétek meg, számoljátok, én a múltkor hazafelé menet minden 20 és 30 év körüli nőt megnéztem és számoltam, melyik tettszik, melyik nem. 63-at számoltam össze és ebből mindösszesen öt nem tettszett kimondottan.

Viszont a 63-ból legalább 45 olyan, aki szerintem túl szép hozzám, ez van, ezt is ki kell mondani! (Beszélgetni közülük is lehet, barátokat is lehet találni, de most konkrétan a randizásról és az ismerkedésről van szó!)

Maradt 13, aki a realitás!

Ebből legyen a fele foglalt.

Maradt 6,5 nő.

A 6,5 nőből, ha elkezdünk beszélgetni, kb. 1/4-ükkel tudok hosszabb beszélgetébe elegyedni.


Tehát durván 1,6 nővel lehet szó "esetleg" párkapcsolati célú ismerkedésről a 63 közül.


Egyszóval a mennyiség lenne a lényeg, legalább a kezdeti felületesebb ismerkedés terén!


Lehet velem vitatkozni, mert egyáltalán nem biztos, hogy jól gondolom.

2014. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!