Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Szerelmes" lehetek magamba?...

"Szerelmes" lehetek magamba? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy van önkritikam,tudom mi hiányzik belőlem és melyek a gyengesegeim.Mégis ha magamra nézek úgy látom én vagyok magamnak a tökéletes, az eddigi kapcsolataim azert nem működtek mert a partner nem volt olyan mint én.Ha meglátom magam úgy megcsokolnam és megolelgetném.Magamban beszelek és becezgetem magam.Tudom,hogy valami nagy dologra vagyok hivatott pedig még csak tanulok ag más,hogy jól megy de nem tudhatom még ki lesz.Mégis biztos vagyok benne,hogy főnök leszek.Megerdemlem a tiszteletet. De nem vagyok gonosz másokkal csak aki megérdemli.stb
2016. máj. 7. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel kb. én is így vagyok. Egó.
2016. máj. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy önimádat, azaz narcizmus :-(
2016. máj. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el az ógörög mitológiában Narcisszusz történetét.


Ha elolvastad, keress egy jó pszichológust és fogadd el, aki pszichiátert ajánl.

Nem vagy nagyra hivatott és soha nem leszel jó főnök narcisszusoddal.

Ne akarjad elérni, hogy míg te szereted magad, mindenki más utálni fog!

2016. máj. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan! 3-as leírta a tutit - minden szava nagyon találó.

Sajnos volt ilyen ismerősöm és tényleg mindenki utálta.. ugyanis miközben magadat imádod, baromira nem érdekel, mi történik másokkal (csak ha az érdekeidet szolgálja).


"Megerdemlem a tiszteletet."

Mire is? Mit tettél le az asztalra? "még csak tanulok"


Tisztelni azt lehet, aki példamutató életet él, munkájával, hivatásával mások életét segíti, emberségesen bánik másokkal vagy munkájában kiemelkedőt alkot, van egy szuper ötlete, mint pl. Bill Gates.


"én vagyok magamnak a tökéletes, az eddigi kapcsolataim azert nem működtek mert a partner nem volt olyan mint én"


Na itt kezdődik a probléma: ha így maradsz, örökké boldogtalan leszel, hiszen az ember nem magányra van teremtve. Úgy gondolod, tökéletes vagy? Tudod, volt egy lány a sulimban, nagyon-nagyon szép volt és ennek megfelelően nagyon beképzelt is. sajnos az élet megtanította földre szállni - autóbaleset érte és össze vissza vagdosta az arcát a karosszéria lemeze, örökre megmaradó nyomokkal.. Sajnos - Hála Istennek Ő igen hamar megtanulta, hogy a szépség múlandó...


Arról nem beszélve, hogy nemrég egy kisfiú azt állította itt a gyakorin, hogy Ő milyen szép, meg hogy mások azt mondják, így van, s amikor ránéztem a képre, nem láttam mást, csak egy kiálló fogú, átlag gyereket, aki szerintem inkább hajlott a csúnya felé... Szóval azért ne legyél annyira elszállva magadtól... :-)

2016. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad, jók a családi kapcsolataid, sikeres vagy az iskolában, szívesen segítesz másoknak, szociálisan érzékeny vagy akkor rendben van.

Ha viszont a nárcizmusod mások iránti közönyösségre vezet, az már betegség, amiből ki kell gyógyulnod.


Van egy könnyű teszt: adsz valamit a koldusnak, sajnálod a hajléktalanokat, támogatod a menekültek befogadását, együtt érzel a balesetek áldozataival?

2016. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudatlanság lvl 40 trillió.
2016. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!