Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már úgy, hogy...

Éreztetek már úgy, hogy unatkoztok, de nincs semmihez (esetleg senkihez) kedvetek?

Figyelt kérdés
Velem sajnos nagyon sokszor van ilyen, és nem tudok vele mit kezdeni...

2016. máj. 7. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Mondjátok már el, egyedül hogy lehet unatkozni.
2016. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11-es: Nincs hobbi, vagy hogy ha van is, egyszerűen nem élvezetes (már). Magamból kiindulva, nekem is vannak hobbijaim, de már csak rutinból csinálom őket, csak hogy elfoglaljam magam valamivel, és ne a fejemből bámuljak ki 24/7.
2016. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ki kéne mozdulni kicsit! Vegyél egy biciklit és tekerj le vele 10 km-t! Vagy vegyél egy kisállatot! Vagy írj egy könyvet!

Ha mindent unsz, kezdj el tanulni qvantumfizikát, ha jól megy a matek! Az aztán nem unalmas.

2016. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Ha semmihez sincs kedvem, akkor általában elég kimerült vagyok, szóval pihenek és zsibbasztom az agyam.

Szerintem keress valami új dolgot, amit eddig még nem csináltál. Hátha segít.

2016. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nézz youtubeon "dank memes" vagy "rip vines" videókat. Rövid távon jó, hosszútávra én is ajánlom a bringázást és/vagy a futást.:)
2017. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!