Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A múltkor összetört a telóm...

A múltkor összetört a telóm és amíg nem szereztem másikat borzalmas volt mintha levágták volna a kezemet elvesztettem volna egy érzékszervemet vagy kettétörték volna a varázspálcámat (Potter fanok értik). Ti éreztetek már így amikor nem volt telótok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nekem van életem.
2016. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2016. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Az ember, amihez hozzászokik, annak a hiányát megérzi. Mindegy, hogy most technikai eszközről, vagy bármi másról van szó.

Ha az adott tárgy olyan, amit lépten-nyomon használ, akkor igen, nagyon érezhető a hiánya.

De azért szerintem túldramatizálni sem kell a dolgokat.

2016. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez függőség amiről beszélsz... Én tudatosan nem a telefonon lógok állandóan.
2016. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem pár hónapja 2 hétig nem volt telóm, szervizben volt, és habár sajnos függő vagyok (videókat nézek, olvasok rajta), mégsem voltam elveszve nélküle. Szóval, ha én függő vagyok, akkor el se merem képzelni, hogy te mi lehetsz. Keress hobbit inkább.
2016. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A telefonommal kapcsolatban nem éreztem még ilyet, mert azt nem túl gyakran használom. De a számítógépemmel (konkrétan az internettel) kapcsolatban pont múlt héten volt ilyen érzésem. A gépem régóta haldoklott, aztán múlt héten egyik nap végleg beadta a kulcsot, úgyhogy gép és net nélkül maradtam. Pár napig kérdezősködtem baráti körben, hogy milyen gépet érdemes venni. Negyednap már elvonási tünetekkel rohantam a laptop boltba, hogy vegyek egy gépet. De az eladó bunkó volt és nem is volt nekik olyan modelljük, amit szerettem volna, ezért hazajöttem. Egy ismerősöm kértem meg, hogy neten rendeljen nekem egyet, de mivel a hétvége jött, ezért újabb négy nap várakozás következett, mire végre megjött az új laptop. Kínszenvedésként éltem meg azt az időt, amíg el voltam vágva az internettől. De ehhez tudni kell, hogy nekem nincs tévém, rádióm, egyéb szórakozási eszközöm, úgyhogy én filmeket, zenét, híreket, stb. mind csak a számítógépen keresztül érek el. Arról nem is beszélve, hogy a városomban nincsenek barátaim sem, csak vidéken és velük is csak neten tudok beszélni. Tehát egy hétig el voltam vágva minden embertől, ami fontos számomra, és mindenféle egyéb szórakozási lehetőségtől is. Munka után minden nap elmentem biciklizni, csakhogy ne itthon üljek és a falat nézzem unalmamban, de a napi 4-5 óra biciklizés is unalmas két nap után!
2016. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eehhh ettől még a hideg is kirázott. (és itt nem a telefon elvesztésére gondoltam)
2016. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 hónapja egy Nokia C2-esem van, mert tönkrement az okostelefonom, és ez volt itthon tartalékban. Hatalmas kocka voltam, mindig a kezemben volt, de most mégis simán kibírom. Nyilván alig várom, hogy meg tudjam venni az utódját, de könnyedén tudok nélküle élni.
2016. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok potter fan(sem),ennek ellenére értem...


Ha elhagyom a lakást, akkor mindig viszem valamelyik telóm, de nem használom..

viszont, ha véletlenül nincs nálam, akkor bizony zavar a hiánya...ugyanis bármi történhet, akkor lehet hívni valakit, vagy fotót készíteni(erre már több balesetnél szükség volt)


Amúgy csak azt hisszük, hogy függők vagyunk..pedig nem. a felhjtás túl nagy, egymásra licitálnak akik ezt nem szégyenlik..

2016. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!