Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, hogy néz ki az ideális...

Edlanders kérdése:

Lányok, hogy néz ki az ideális férfi fenék?

Figyelt kérdés

A kérdés akkor fogalmazódott meg bennem, mikor az egyik csaj barátom kicsit ittas állapotba elkezdte sorolni kinek mennyire jó a feneke...

Képekkel lehet illusztrálni 😉


2016. máj. 7. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Legyen velem egykorú, legyen nálam magasabb, és legyen izmos. De ne úgy izmos mint ahogy ezek a nagyon kigyúrt pasik, tudod, akik ezeken az izommutogató versenyeken vannak tangában, hanem olyan emberien nézzen ki. :)
2016. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi

[link]

2016. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Keress rá Chris Evans fenekére, megkapod a választ.
2016. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kerek de nem nagy, feszes
2016. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindenféle szarkazmus meg ilyesmi nélkül azt mondom, hogy szerintem ez a fenék szexis :D :

[link]

Nekem valahogy nem jönnek be pasin az ilyen agyongyúrt seggek, mint mondjuk ez:

[link]

Amúgy se tetszenek az izmos férfiak, az első fenékhez tartozó testalkat nekem pont tökéletes, se nem sovány, se nem kövér, de nem is izmos c:

2016. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak undorítóan szőrös.
2016. máj. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És? A férfiak szőrösek. Pont a seggük miért ne lenne az?
2016. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Férfiként mondom, hogy amit kiírtál az nincs agyongyúrva, csak simán kicsi. A szőrről meg annyit, hogy jó nagy gyökérnek kell ahhoz lenni, hogy legyantázza valaki a seggét még az ánusz körül is férfiként. A kisfiúk meg a ratyik szőrtelenek, az igazi férfi az szőrös. Akinek nem tetszik, az menjen hozzá egy testépítőhöz.

De az is biztos, hogy ha egy nő velem közölné, hogy borotváljam le a szőrömet, akkor közölném vele, hogy "megszoksz vagy megszöksz". Ennyi.

2016. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Most meg fog lepni, de a nők is szőrösek.


Nem mondanám senkinek, hogy szedje le, de ha undorítónak tartom? Én sem várnám el mástól, hogy ha undorítónak találna rajtam valamit, együtt legyen velem. Az nagyon megalázó. Az, hogy mivel kapcsolatban érzek undort, sajnos nem egy döntés volt. De kb. ugyanolyan érzéseim vannak egy szőrös férfisegg látványától, mint egy hetero férfinak. Bárcsak ki lehetne ezt kapcsolni, most jön a nyár, mindenhol majmok lesznek.


De mi lenne, ha a nők (akik, mint említettem, szintén szőrösek) mondanák, hogy ha egy férfi arra kérne, szedjem le a lábszőrömet, elküldeném?

2016. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Jön a tipikus női logika. A nőkön pár pihe van, a férfiakon meg meglehetősen sűrű szőrzet. Vagy rosszul tudom és a nőknek is szakálla nő és pár hét nem szőrtelenítés után úgy néznek ki, mint egy medve? Kötve hiszem!

[link]


Szerinted egy nő lába beszőrösödik így? Hát nem!


Imádom amikor nyávognak, hogy "brühühü mi is szőrtelenítünk"!

Igen! Csak rohadt nagy a különbség! A nőkön van pár pihe, egy férfin meg az se meglepő, ha az egész testét sűrű szőrzet borítja! Az eszement aki legyantáztatja a hátáról meg a melléről a több centis sűrű szőrt, vagy csak pusztán mazochista.

2016. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!