Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik hogy a lányom ilyen...

Létezik hogy a lányom ilyen vékony lett?

Figyelt kérdés
A lányom 12 évesen még olyan átlagos volt, a combja is összeért mint minden normális embernek és kis fölösleg volt a hasán, de most 14 és össze sem ér a lába, teljesen vékony. De persze gyönyörű lett :) Az alkata is teljesen megváltozott, széleske válla volt mostanra meg olyan vékony lett azis. (megjegyzem csak fut néha, és ugyanúgy eszik minden félét) Tényleg képesek voltak a hormonjai így átalakítani?

2016. máj. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát most írtad le, hogy milyen vékony lett, tehát létezik, megválaszoltad a saját kérdésed. :D
2016. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, most nyúlt meg.
2016. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lett vékony a lányod, ilyen nem létezik. Sőt, szerintem csúnyán meghízott.:)
2016. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hihetetlenül szép, a fejéhez képest kis vékony teste lett, arányos. Figyelnem kell rá a végén még elrabolja egy csorda srác :D
2016. máj. 9. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk neki..na szia!
2016. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Én már nem lettem olyan kis vékonyka, meg arányos, meg fenetudja. Mondjad meg neki, hogy mennyire jó hehe.
2016. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdesnek mi értelme volt? Nagyon unatkozol?
2016. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
NEM az a normális ha valakinek összeér a combja járás közben.
2016. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!