Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vekony szemuveges fiuk ti is...

Vekony szemuveges fiuk ti is szegyenlitek magatokat nyaron amiert ilyen vekonyak vagytok? Vagy titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés
En szegyenlem magam, MIT lehetne tenni?

2016. ápr. 9. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem zavar már, de korábban azért igen. Aztán kinőttem a testképzavarból, mert rájöttem, hogy sok lánynak tetszik az ilyen testalkat. El kell fogadni, hogy nem fogsz mindenkinek tetszeni, és azokra kell koncentrálni, akiknek igen. Nézz körbe a strandon, van ott mindenféle testalkat, mégis ott vannak és nem szégyenkeznek.

Ha más testalkatra vágysz akkor kérj segítséget ilyen témakörben, nekem például nem jött össze a hízás tartósan, mindig lementek a kilók, így csak a szálkásítás maradt, az meg nem tetszett. Aztán beletörődtem és jól érzem magam így.

2016. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen voltam én is, és szégyelltem. Aztán kontaktlencsére váltottam, a hízókúra pedig még most is tart. Nekem megérte, ezt javaslom neked is.
2016. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firedoom ***** válasza:
Szemüveges vagyok es vékony, naes? En jol erzem magam a boromben. Ha valakinek nem tetszik az igy jart.
2016. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni, el kell fogadni, én is csak ennyit tudok tenni
2016. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyi "előnyöm" van, hogy kontaktlencsét viselek (kényelmesebb és imádom), cserébe 52 kiló vagyok, de mindegy, mert a magasságom miatt a csajok alapból nem vonzódnak hozzám, szóval nem tud érdekelni, ki mit gondol rólam. A genetikán pedig nem lehet változtatni. Inkább próbálok oly módon jól öltözködni, hogy az embereknek ne az tűnjön fel, hogy milyen vézna kis csóró nyikhaj vagyok, hanem elegáns, de rossz adottságokkal rendelkező fiatalember. Ha érdekelnek az öltözködési szokásaim, írj privátban.
2016. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!