Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok szinte már...

Ti is szoktatok szinte már gátlástalanul beszélni a számítógéphez, esetleg tárgyakhoz?

Figyelt kérdés

Én észrevettem, hogy mostanában többször szidom meg pl. a citromfacsarót, mert éppenséggel ügyetlenül leejtettem, vagy beszéltem a filmhez, mert idegesítő volt.

Egyre többször például, nem csak akkor ha egyedül vagyok, hanem mikor emberek is vannak a közelemben. Egyszer-egyszer, mikor filmet nézünk esetleg a barátokkal, megesik, hogy akkorát röhögök, vagy éppen bekönnyezek a filmen, mert nem tudom miért, vagy éppen úgy beleélem magam, hogy ott is beszélek, vagy valami, és ezt kezdem cikinek érezni. Veletek is van így? Mit tehetnék az ellen, hogy ne éljem annyira bele magam a filmbe, mert akkor ilyenek történnek.



2016. máj. 11. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs a közelemben senki akkor néha előfordult. De inkább a társasházunk főbejárati ajtaját csapkodó lakókra kiabálok ki a lakásomból jó hangosan. Inkább nem írom le hogy miket, de ha meghallják akkor eredményre szokott vezetni.
2016. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előfordul :DHa pl éppen valami miatt rossz a számítógépem akkor előszöe szidom, fenyegetem végül szépen kérem szinte már könyörgök neki hogy működjön már csak egy kicsit. :D

De a filmeknél is csnálom ezt vannak olyan filmek amikbe annyira bele élem magam hogy muszáj beszélnem hozzájuk. :D És van amikor "bejön" mert végül az történik amit én akarok :D

2016. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es:

Igen, valahogy, mintha az érzelmekkel befolyásolni lehetne a gépezetek működőképességét!

2016. máj. 11. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Mint mindenhez.
2016. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alain Delon ***** válasza:
Az miért szokatlan, ha valaki nevet egy filmen?
2016. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha nem beszélek magamban, max üvöltök egyet hogy kiadjam a stresszt ha egyedül vagyok itthon.
2016. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A gépeknek is van lelkük. Ha egy nyomtató az irodában nem akar működni, és nem találjuk a megoldást, néha elég megfenyegetnem, hogy kicsit megrugdosom. :-)
2016. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alain Delon ***** válasza:
2016. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kellett ennyire drasztikusnak lennem. :-D Egyébként vicces, de többször volt már olyan, hogy kollégák szóltak nekem, hogy nem működik nekik valami a gépen, nézzem már meg, nincs-e valami ötletem, aztán mikor odamentem, működött.
2016. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Tárgyakhoz nem, a növényeimmel szoktam néha, ha locsolom őket, vagy átültetem ilyesmi. :DDDD Múltkor felfedeztem egy új hajtást a rákvirágomon, utána 10 percen keresztül simogattam, hogy "awww, de szép vagy" :D
2016. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!