Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok szinte már...

Ti is szoktatok szinte már gátlástalanul beszélni a számítógéphez, esetleg tárgyakhoz?

Figyelt kérdés

Én észrevettem, hogy mostanában többször szidom meg pl. a citromfacsarót, mert éppenséggel ügyetlenül leejtettem, vagy beszéltem a filmhez, mert idegesítő volt.

Egyre többször például, nem csak akkor ha egyedül vagyok, hanem mikor emberek is vannak a közelemben. Egyszer-egyszer, mikor filmet nézünk esetleg a barátokkal, megesik, hogy akkorát röhögök, vagy éppen bekönnyezek a filmen, mert nem tudom miért, vagy éppen úgy beleélem magam, hogy ott is beszélek, vagy valami, és ezt kezdem cikinek érezni. Veletek is van így? Mit tehetnék az ellen, hogy ne éljem annyira bele magam a filmbe, mert akkor ilyenek történnek.



2016. máj. 11. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tyuuu.. Komplett monológokat mondok el. És nem azért mert dili vagyok, csak túl szociális és mindennek képes vagyok magyarázni.

De szerinem ez az egész a vezetés közben teljesedik ki. A kresz könyvet simán elmagyarázom persze közben mutogatom is . Mondjuk e miatt akartak már kihúzni a kocsiból. Egyszer tuti megvernek.😂😂

egy bátor 22 éves lány

2016. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!