Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves fiúk! Nektek mennyi az...

Kedves fiúk! Nektek mennyi az ideális testsúly egy lányon, plusz hány kg-tól mondjátok rá azt hogy kövér?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. A látvány a lényeg. Ha látványra kövér, akkor kövér, ha elfogadható, akkor meg elfogadható. Nem fogom megkérni, hogy álljon egy szobamérlegre, úgyhogy fogalmam sincs, mennyi a plusz kiló :D


A válaszra egyébként sem lehet válaszolni, mert lehet, hogy egy 190 cm, erős testalkatú, szép lány nyom annyit, mint egy 160 cm duci.

2016. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy lányon az én 90 kilóm nagyon jól néz ki.
2016. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a testalkat foglalkoztat, nem kilók alapján választok pár.
2016. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Relativ. Aki ilyen kérdéssel jön annak megfelelési kényszere van, nem elégedett önmagával, de manipuláld csak sajnáltatva magad nyugodtan a férfiaknál
2016. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen mérce a tükör,tök mindegy hány kg vagy ha a tükörbe nem vagy megelégedve magaddal
2016. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Válaszoltak, relatív.

Én személyiségemhez és testemhez kb 54-60 és kb ez 75-80tól lenne "kövér" ami ugyan úgy relatív, de ez még egyén véleménye függő is.

2016. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megtapsolhatjátok magatokat.. :)

Okos magyar ember révén mindig csak támadtok másokat és fújoltok.


Mellesleg semmi köze nincs hozzám csupán kivancsi voltam mi az az atlag suly mert szuksegem volt meg par adatra a tesztemhez.


De....

4-es 5-os ti meg manipulalva sajnaltassatok magatokat edesanyatoknak hogy egy megkeseredett,masokat szapulo,unalmas eletu,csunya kockak vagytok.

Puszi :)

2016. máj. 13. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te miről beszélsz?

5-ös vagyok


"Az egyetlen mérce a tükör,tök mindegy hány kg vagy ha a tükörbe nem vagy megelégedve magaddal"


Ebbe mi volt a magam sajnáltatása vagy a fújolás vagy a támadás?


Leírtam, hogy mi alapján kell mérni magad, mert a kg semmit se számít, a kg-ból nem tudjuk meg, hogy mennyi a tzs%-od,mennyi rajtad az izom,milyen a csontsűrűséged.


És te mi alapján szidsz engem amikor én egy rossz szót nem mondtam neked?

2016. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen magas. De átlagosan 85-90 kg szerintem.

Amúgy van egy mondás, miszerint "nincs rajtad felesleg, hanem inkább nem szenvedsz hiányt" ^^

2016. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!