Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy mégis kedvel?

Lehet, hogy mégis kedvel?

Figyelt kérdés

Ez nem egy szexuális jellegű kérdés akar lenni...

Szóval az egyik oktatóm a félév során néha eléggé leoltott engem, ami rosszul esett, mert 1) én kedvelem 2) szakmailag is sokra tartom. De ő semmi jelét nem adta annak, hogy kedvelne engem/elismerné a tudásomat.

Legutóbb viszont amellett, hogy volt egy-egy tréfás jellegű beszólása, kedves viccelés közben megérintette a felkaromat, végül pedig egy nevetős kacsintás kíséretében köszönt el. Lehet, hogy mégis szimpatikus vagyok neki?

(Azt tudni kell róla, hogy nem gyakran érint meg embereket, kerüli a testi kontaktust. Ezért is lepett meg a mozdulat.)

Még egyszer mondom, nem férfi-nő kapcsolati értelemben érdekel a dolog, csak gondoltam rá, hogy elmegyek hozzá TDK-zni, mert érdekel a szakterülete. De bátrabban kérdezném meg, ha tudom, hogy vagyok neki unszimpatikus.

Köszi a válaszokat!

21/L



2016. máj. 12. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Benedvesedtél egy érintéstől, érdekel a szakterülete mi jó kis francia nyelvlecke :P
2016. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idióta. Menj légyszi a szexszel kapcsolatos kérdésekhez a hasonló válaszaiddal...
2016. máj. 12. 21:26
 3/4 anonim válasza:
szerintem egyértelműen szimpátiáját fejezte ki ezzel.
2016. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. máj. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!