Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom nem kedvel. Mégis...

Anyósom nem kedvel. Mégis állandóan kérdezget rólam, a barátomtól. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Személyesen sosem kérdez meg tőlem semmit. Mindig a barátomtól kérdezgeti, hogy éppen hol vagyok vagy mit csinálok. Érzem hogy nem kedvel. Néha kedves is tud lenni, de az esetek 80%-ában közömbös velem. Amikor megtudta hogy találtam magamnak munkát, akkor jött csak oda hozzám hogy kérdezgessen, hogy hogy sikerült találnom, és hogy nem lenne-e még hely, hogy a lánya is mehessen dolgozni. A lánya idősebb tőlem jóval, 25 éves, sosem dolgozott, sosem volt barátja, barátnői sincsenek, nem mer egy szót sem szólni senkihez, rokonjaik elől is inkább elbújkál. Mindig mindent az anyjával intéztet el. Én meg hosszú ideig jártam munka után, lehet hogy nekem 1 telefonhívásba kerülne hogy intézzek neki valamit, de nem fogok. Helyettem sem intézett el soha senki semmit. Azt sem mondtam meg, hogy hogy jutottam ehhez az álláshoz. Lehet köcsögség, de ők is azok.

A párom tesója, folyton párom nyakán lóg, nem tud mit kezdeni magával nyáron. Idegesít, mert alig marad közös időnk, csak az esték. Bár nem mutatom feléjük, barátomnak mondtam már, hogy kicsit lehetne velem is többet.

Miért kérdezget állandóan rólam? Szinte mindent tud rólam barátomtól. Miért viselkednek így?


2011. aug. 17. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb anyós így van egész addig amíg bele nem törődik abba hogy a drága fia már nem kisfiú hanem már érett férfi.Ne vedd magadra nem veled van a baj.
2011. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne,ha próbálnál barátkozni a lánnyal,így talán az anyósod is jobban megkedvel.

Azt,aki félénk és nem mer 2 szót szólni,bátorítani kell,nem "kirekeszteni".A barátodnak meg ő a testvére vagy elfogadod,hogy vele is van vagy nem.Tudod,család és (jó esetben) a barátok maradók,a kapcsolatok múlandók.

2011. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4.5 éve vagyunk együtt párommal, az éven lesz már eljegyzés is :)

A leányzóval próbáltam kb 2 évig barátkozni! Semmi siker! Mindig én kezdtem minden egyes beszélgetést, magától sosem tudott semmit (vagy nem mert) kérdezni tőlem. Ha akart is valamit, a párom keresztül üzengetett, pedig ingyen is beszélünk (mindenki egymással) és 10 percre lakunk egymástól (gyalog)

2011. aug. 17. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
azért ilyen,mert anyós ,egy se rendes!
2011. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!