Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek segítettek az...

Valakinek segítettek az önfejlesztő könyvek, hanganyagok (Brian Tracy. )?

Figyelt kérdés
Milyen konkrét változásokat értek el ezekkel?
2016. máj. 14. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a Brian Tracy-s videók segítettek, baromi logikusan magyarázza el a dolgok működését. Kicsit határozottabbnak érzem magam és könnyebb meghoznom a fontos döntéseket.
2016. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Beiratkoztam arra az egyetemre, amire vágytam, de korábban nem mertem. Elvégeztem egy fél éves és egy 4 hónapos tanfolyamot, amiből rengeteget tanultam. Megcsináltam 2 nyelvvizsgát és most indul a saját vállalkozásom. Mindezt 2 év alatt. Ha el tudnám érni, megölelném az öreget. Az anyagai megváltoztatták az életem. Folyamatosan tanulok azóta is, írom és megvalósítom a céljaimat. Nem ő csinálja, hanem én, ezt tudom jól, de ő adta meg a kezdő lökést.


A másik nagy kedvencem Tony Robbins. A szokásaink átalakítása, az NLP és az egész kisugárzása, nagyon tetszik. Speciel nekem a testsúlyom kordában tartásában volt nagy segítség.

2017. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!