Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tolakodó pasi, aki nem veszi...

Tolakodó pasi, aki nem veszi a nemleges jeleket, és konkrét szavakat. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

A munkahelyemre kisebb megszakítással egy éve rendszeresen bejár egy pasi, aki inkább kivárja az én soromat, csak hogy én szolgáljam ki. Közben zaklatási szinten mereven néz, ha bármit mondok, analizál(ni akar), be akarja mesélni, hogy valami lelki gondom van, el vagyok hanyagolva, elemezgetni próbál, amit én hárítok, addig a szintig megy, hogy láthatóan paprikás leszek (értsd, a kedvesség eltűnik, és csak a kötelező tevékenységre koncentrálok) ekkor az indulatomat elemzi-nem veszi észre hogy ő okozta; mindig ajándékot hoz, és a visszautasításaimat nem fogja fel, vagy nem akarja felfogni.

Januártól keddig el volt tűnve, azt hittem megszabadultam tőle, erre most újra felbukkant...

Eleinte kedves voltam vele, gondoltam, kibírom, de most hogy újra feltűnt...már nem megy a kedvesség. Rájöttem, hogy egy pszichopatával van dolgom, 180 fokos fordulat, de semmi hatás. Mit tegyek, hogy eltűnjön az életemből örökre? A konkrét nem és ilyenek már megvoltak.


2016. máj. 14. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés zaklatásért, távoltartási végzés kérése.
2016. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebben a kérdésben nem szeretnék privát üzenetekre válaszolni. Köszi a megértést.
2016. máj. 14. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Most nem nagyon értelek, hogy te minek mész bele a játszmázásba? Eladó vagy, amit azzal kapcsolatban mond azt meghallgatod és odaadod neki, minden mást elengedsz a füled mellett, nem válaszolsz, így nincs mit analizálni. Ajándékra rá se nézel, nem nyúlsz érte, ha leteszi ignorálod, majd elviszi valaki. Odaadod neki amit kért, meg a visszajárót és fordulsz a következő vevőhöz.
2016. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam egyértelműen..Tudod, kedvesnek kell lenni; és én elég jól is csinálom a szakmám, semmivel sem mondtam többet, mint más ügyfélnek. Vele viszont ezt sem kellett volna. Így utólag már tudom. De nem állhatok mindenkihez úgy, hogy lehet hogy pszichopata, és ezért ridegen kezdem, aztán ha hónapok múlva sem jön elő belőle semmi beteges, akkor jöhet a kedvesség..mert addigra viszont én mehetnék a munkahelyemről, nemde? Ő az a típus, hogy annak is valami titkos üzenet tartalmat akar adni, hogy a bal vagy a jobb kezeddel adod e oda neki a blokkot. Így érted?
2016. máj. 14. 20:36
 5/9 acelsziv ***** válasza:
100%
Ne figyelj rá és egyáltalán ne válaszolj a marhaságaira. Ha fizetés után még mondja a hülyeségeit csak mosolyogj rá és közöld: Viszontlátásra.
2016. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Durva. Én félnek tőle mindig nézz a hátad mögé :)
2018. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha csak egy vásárló, akkor flegmázz vele és csapkodd az áruját, hidd el le fog kopni. (bár ez elég aljas dolog, de a bunkóknál így kell)

F

2019. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint ne dobd a pultra és kend el, hanem csak ne add a kezébe, stb.
2019. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Szerintem kérd meg normálisan, hogy hagyjon békén, és szorítkozzon csak a hivatalos viszonyra kettőtök között. Ha nem érti, lehet feljelentéssel fenyegetőzni! Vagy szólj a főnöködnek!
2020. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!