Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen, vagy...

Csak én vagyok ilyen, vagy van ez mással is?

Figyelt kérdés

Vannak akiknek a szőke, kékszemű fiúk jönnek be, van akiknek a barnák. Nekem pedig rettentően vonzzanak a vörös hajú fiúk, már-már mániásan. :D Ha meglátok egy vörös hajú embert, mindenképpen szimpatikus lesz. Foggalmam nincs hogy miért.. :D

Van még valaki így a vörös hajú emberekkel? :)



2016. máj. 19. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, nekem pont az ellentettje. Számomra taszítóak. :(
2016. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Jelen. :D

Imádom a vöröseket és mivel hetero vagyok - vagykitudja - a vörös fiúk a gyengéim. :D

2016. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer bejött egy vörös hajú fiú. Kiábrándultam belőle. De nem tök mindegy, hogy milyen színű a szeme meg a haja? Nem biztos hogy egy gyömbér olyan jó fej...
2016. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te tuti, hogy Halott Pénz rajongó vagy!

Eltaláltam?! :D

2016. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok Halott Pénz rajongó. :D

Tudom egyébként hogy teljesen mindegyva haj és a szem, és hogy a külsőről senki sem tehet, de egyszerűen olyan vonzóak számomra a vörös hajú fiúk. :D :)

(persze ettől még bejön a többi is, csak a vörösek jobban)

2016. máj. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!