Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut erről a szemüvegkeretrő...

Mi jut erről a szemüvegkeretről eszedbe, ha egy 21 éves viseli? (F)

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 19. 12:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Nekem tetszik, de nekem nem az a tipikus magyaros lefikázós hozzáállásom van, hogy másnak beszólok, csak hogy ne nézzen ki jobban, mint én, hordja az egyenszart, amit én is.


Neki is majdnem ugyanolyan, és nagyon jól néz ki vele.


[link]


Lennének előítéleteim egy ilyen szemüveggel kapcsolatban. Hogy értelmes vagy, érzelmes, nyitott gondolkodású, nem vagy egy kis csicska, akit a "gyág€ci" haverjai dróton rángatnak.

2016. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

#11:

Nem azért szólták le, mert magyarok, hanem mert nevetségesen néz ki, ezen a férfin is a képen.

Az égvilágon semmi egyediség nincsen a hipster-kedésben, tömegkultúra az is.

2016. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az ilyen típusú hozzászólásokra én már nem is reagálok. Elfogadom, ha valakinek nem tetszik, nem azt vártam, hogy mindenki egyből ilyen keretet fog rendelni, de ez a tipikus magyar hozzáállás itt is megjelenik, amit viszont nem bírok. Ha nem megszokott már szar és üldözendő.


Nyugaton, pl. Németországban kb. az emberek kétharmadának ilyen kerek keretes szemüvege van, ott ez a divat, de említhetném Stanley Tuccit, Johnny Deppet, Robert Downey Juniort és még számos személyt aki ilyen típusú keretet hord, hordott.

2016. máj. 19. 15:54
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2016. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem mi ez a "magyar hozzáállás". Ha valami nem tetszik, akkor nem tetszik...ennyi.

Kicsit se érdekel a divat, viszont el tudom dönteni, hogy mi tetszik (ellentétben a divatmajmolókkal).


A belinkelt képen szereplő férfi szintén úgy néz ki számomra, mintha öregapám fiókjában kotorászott volna.

2016. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Azért hoztam fel a divatot, hogy kicsit felvilágosultabbak legyetek és ne ragadjatok le annál, hogy "régen is ilyen teknőcmintás szemüveget hordtak" illetve a nagyszülős klisénél. Ne a vidéki kisvárosi életetekből induljatok ki, ahol mindenki négyzetalakú keretet hord.
2016. máj. 19. 18:12
 17/24 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted az, hogy mi tetszik, úgy nevelték belém és semmi önálló gondolatom nincs...hát jó.


Nekem tök mindegy mit hordasz, te kérdezted, hogy mi jut eszünkbe róla. Hát nekem ez. De minek kérdezed, ha nem érdekel más véleménye és a kritikát se viseled el?


Amúgy ha már ennyire felvilágosult vagy, miért érdekel más véleménye? Akkor vagy kövesd a divatot, vagy a többi ember véleményével foglalkozz. A kettő együtt nem megy.

2016. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A németeknek elég nagy ízlésficama volt mindig is, elég csak hitlerre gondolni
2016. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ki beszél a hipsterekről?


Nekem 12 éves koromtól fogva mindig fekete keretes szemüvegem volt. Most is ilyet hordok.


[link]


És mi ez a nagypapa mánia? Tudjátok, hogy újat nem lehet kitalálni, és mindig visszatérnek a dolgok? Mint a haskivillantás, ami a 90 évekből jelent most meg újra?

Nagypapámnak biztos van olyan kabátja, mint innen valakinek. Akkor azt kidobják, mert nagypapának lenni ciki?

2016. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Na jó, az érvelésed ott vált nevetségessé, hogy Hitler. :D
2016. máj. 19. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!