Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut erről a szemüvegkeretrő...

Mi jut erről a szemüvegkeretről eszedbe, ha egy 21 éves viseli? (F)

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 19. 12:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mi lepontoznivaló van abban, hogy nekem ez a fazon nem áll jól? Akárhányszor szemüveget vásároltam, nem egyfélét próbáltam fel, és ez a fazon nem áll jól, láttam a tükörben és pont. Van, akinek meg jól áll. Egyébként most, hogy olvasom másoktól, tényleg nagyszüleim korosztályánál láttam ilyen stílusú szemüveget, de most ha valakinek történetesen kortól függetlenül jól áll, akkor hordja. Én nem fogom, mert nekem más fazon áll jól, és más a kényelmes. Most hogy milyen márka, nem érdekel. Mindenki olyan szemüveget hordjon (már ha kell hordania - vagy napszemüveg), amilyennel jól érzi magát. Én sem mások véleményére alapoztam, amikor magamnak választottam. A viselőjének kell, hogy tetsszen, és kényelmes legyen.
2016. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez egy fèrfi keret, de nöies a kinèzete
2016. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Audrey hepburnön láttam pl hasonlòt az egyik filmben
2016. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én meg Gregory Pecken. Egyébként én nem pontoztam le senkit, elfogadom mindenki véleményét. Köszönöm tényleg a válaszokat. : )
2016. máj. 20. 07:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!