Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy megváltozik a...

Olvasókukac kérdése:

Hogy lehet hogy megváltozik a szemem színe?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha szomorú vagyok vagy sírok akkor az amúgy zöld szemem élénkebb színű lesz. Ha dühös vagyok akkor türkiz lesz, viszont ha nagyon boldog akkor egy kicsit kikékül. Utána 4-5 perc elteltével visszaáll redeti színére. Hogy lehet ez? Ez valami betegség?

2016. máj. 20. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A megvilágítás (lámpa, napfény) mértéke, jellege, szöge, színe és a pupillád aktuális kitágultsága nagyon is számít. (Utóbbi azért is, mert te magad is sötétebbnek láthatod ugyanazt.) Biztos, hogy ugyanolyan körülmények között tudod megnézni a szemed, mint 4-5 perccel előtte? Nem szeretnélek lebeszélni róla, de gyakran ebből adódnak a különbségek.
2016. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!