Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért az izmos...

A lányok miért az izmos pasikat szeretik?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok és az én véleményem szerint semmi különleges nincs egy izmos testben a kinézetét tekintve. Elég vékony vagyok, de az nem azt jelenti, hogy gyenge. Sokkal jobb a mozgásom, mint a legtöbb kondis csávónak és a lábaim is jóval erősebbek az átlagnál. Sokan meg is jegyezték már a környezetemben. Azért persze ezekkel még nem indulnék olimpián. :)


Szóval mégis miért ilyen fontos, hogy mennyi izom látszódik az emberen?


2016. máj. 21. 11:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hihi, tegnap meg pont olyan kérdés volt, hogy a lányok miért nem szeretik az izmos pasikat. :D

Szóval nyugi, mindenkinek más tetszik.

2016. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Egyes ferfiaknak miert fontos a legzsak meretu mell? Ugyan igy vannak a nok is kigyurt ferfiakkal.
2016. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
szexi. egy gizda fapiszka kinek kell? amikor a pasi vékonyabb a csajnál na hát az...
2016. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
3: Erre én azt szoktam mondani, hogy nem a pasi vékony, hanem a csaj kövér :D
2016. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

"Elég vékony vagyok, de az nem azt jelenti, hogy gyenge."


Biztos marha erős vagy a többi vékony sráchoz képest;)

2016. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltètlen kell ùgy kinezned mint mondjuk Kiss Jenő 2x Mr Univerzum, de azert ha totàl formatlan, vekony vagy, az sem vonzó.
2016. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
A többség nem bukik az nagy izmokra. Elég nekik egy alap, normál test. Se túl vékony, se túl kövér. Ez a nők 90%-ra igaz.
2016. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért általánosítasz? Én pocakos vagyok és mindig van lány, nő, akik áhítattal simogatják:)

Vannak nők, akik a kigyúrt pasikért vannak oda és vannak akiknek más számít, sőt, ismerek olyanokat, akiket kimondottan taszít a kigyúrt pasi.

2016. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%

Mindennek megvan a felvevőpiac ,a kigyúrtak általában a kikent plázapicsuszoknak tetszenek vagy a szintén gyúrdás csajoknak.Mivel náluk csak a külső a lényeg hogy tudjanak virítani az aktuális párjukkal..


Neked ott marad a többi lány,de ne hidd hogy te jártál rosszul!

2016. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%

egyétek meg a férfiasságot.:D


nem vagyok vastag 20 éves létemre, konkrétan 183/63 vagyok, de az állóképességem meglehetősen jó, csak néhány példa: 12p alatt 3650m cooper-teszt, 5000m terepfutás cca. 18p, 1500m 4p30mp, és ezek egyszer egyéni rekordok voltak, később az eredmények sztenderdé váltak.


nekem komolyabb izomtömegre nincs szükségem. Saját súlyomat fekve 10x kb. ki tudom nyomni, nekem pont elég ennyi.

de a nagy férfias izmokkal mit értek el? jól néztek ki egy tömeg szerint? ennyi? nem sok...

2016. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!