Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknál a nőknél, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknál a nőknél, akik a domináns pasikat és a durvább szexet szeretik, belefér, hogy szex közben kapj 1-2 (kisebb) pofont vagy leköpjön a partner hangulat fokozás képpen?

Figyelt kérdés
Első sorban sub csajokhoz szól a kérdés. Durvább szex alatt a fenekelős - hajtépős - lightosan fojtogatós együttléteket értem. Engem az ilyen szex elégít ki igazán, ezért érdekelne, hogy átlagban hol a határ, nehogy nagyon meglepjem negatív irányba a következő partnereimet... Egyébként helytálló a tapasztalatom, miszerint az alárendelt nők szinte mind szeretik popsiba is? Kort is írjatok! 31F

2016. máj. 20. 10:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Joooo ez jooooo en is igy 33ffi
2016. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem férne bele.

Fenekelés, lightos fojtogatás élvezetes, de az alázást nem tűröm.

2016. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és én előre megbeszélem mindig, hogy mit szeret és mi a határ. Így nem ér negatív meglepetés egyikőnket sem. 24/f
2016. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Előre megbeszélve nem olyan izgalmas, oda a váratlanság varázsa szerintem :)
2016. máj. 20. 10:46
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

4: de azért az nem úgy működik ám, hogy durrbele.


Az a minimum, hogy az ember megbeszéli, mi az ami semmiképpen nem fér bele a játékba. Menet közben elég gáz csalódást okozni az izgi meglepetés helyett, -- hát már csak ezért is.


A delikvens mondjuk felír 20-30 olyan dolgot, ami tetszene neki, vagy legalábbis benne lenne, -- és úgyse lesz ezek közül minden, szóval a meglepetés varázsa azért még megmarad....


Direkt készülnek is erre jó bőséges, több oldalas, előre megírt és netről letölthető szolgalisták, hogy legyen miből válogatni.

2016. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Korom sokkkkk ezért azt nem írom le :)


De a pofon ,leköpés nálam nekem nem fér bele . :)

A többi igen,sőt az még fokozható is kreatívsággal:)

2016. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Nàlam a pofon még belefér ,persze nem olyan nagy ilyen kisebbek az oké, de a leköpés az nem. Bàr minden ember màs,mindenkinek màs fér bele. Beszéld meg vele,mert akàr gond is lehet belőle,ha olyat csinàlsz amit ő nem igazàn toleràl. 25/L sub
2016. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Pofon ur szakertelmet mar vartam :)

A netrol letoltott szabalyszeru szado-mazo szeansz nem en vagyok. A legutobbi szeretommel is abban maradtunk, hogy nem beszelunk meg menekulo szot, mert kb erezzuk a hatart. Engem nem a modszeres kinzas erdekel, amihez valoban tisztazni kell a hatarokat, hanem a heves b@$zas, ami sok nonek bejon.

Ezert nem is az a kerdes, hogy meg kell-e beszelni, hanem hogy egy atlagos szubmisziv csajnak tetszenek-e az emlitett dolgok...

2016. máj. 20. 11:29
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

khhhhhh......


Persze hogy nem a táblázat a lényeg, de azért.....

Az átlagos szubmisszív csajjal akkor is egyénenként előre meg kell beszélni. :D

2016. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem mindig mindenhez tisztázni (vagy a sok éves ismeretség alapján jól ismerni) kell a határokat.

Még szülinapi ajándékot sem veszek valakinek úgy, hogy nem tudom meg előre, hogy ezzel nem pont megbántom-e valamiért, vagy olyasmi-e amit utál, vagy nem örül.... Ott sem iratok vele egy listát, hogy mit nem kér szülinapjára, de azért..... szóval szerintem vannak dolgok, amik alapvető, hogy egyénenként, magával az illetővel tisztázandóak, és nem kiírjuk a kérdést gyk-n hogy ki mit szeret szülinapjára kapni. Így már érted?

2016. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!