Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy nő, aki...

Szerintetek egy nő, aki egyébként rendkívül szép és nőies, milyen indíttatásból lesz katona?

Figyelt kérdés
Esszét írok az emberi lélek rejtelmeiről. Érdekelne, hogy vajon mi zajlódhat le egy olyan nő fejében - és lelkében egyaránt -, aki erre adja a fejét. Mi vonzhatja? Esetleg milyen lelki trauma állhat a háttérben, Vagy milyen családi dráma, ami arra ösztökélheti, hogy erőn felüli kiképzésen vegyen részt, majd fegyvert ragadva, belevesse magát a férfiak uralta harcmezőn? Érdekelnek tapasztalatok, vélemények, és mindenki gondolata a témában. A segítséget előre is köszönöm.
2016. máj. 21. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azért amiért egy férfi hivatalos katona lesz. Mert érdekli. Egyébként ha lenne Magyarországon komolyabb haditengerészet, akkor én is elmentem volna. Mindig is érdekelt, már kislányként is csodáltam az ilyen filmeket, csatahajókat. Nem tudom, hogy ebben mi olyan furcsa, hogy esszét kellene írni.
2016. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az teljesen elképzelhetetlen számodra, hogy esetleg hazaszeretetből megy katonának? Vagy mert érdekli ez a világ?


És nem amiatt a sok baromság miatt, amit te mondasz hogy családi gondok meg lelki trauma meg a többi baromság.

2016. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
MErt a nyugati feminizmus hatására eltökélte, hogy ugyanolyan senkiházi lesz, mint a katonának beállt férfiak, és az imperialista társadalom égisze alatt akar embereket ölni :D
2016. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!