Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít ez a...

Titeket is idegesít ez a viselkedés a buszon?

Figyelt kérdés
Ültök az ülésben és felszáll egy nő meg egy férfi. A nő leül elétek, a férfi pedig a nő elé, külön sorba. És a férfi egyfolytában hátra dumál a nő felé, bele a képetekbe!
2016. máj. 22. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem, egyfolytában szól a zene és kibámulok az ablakon, vagy olvasok, vagy nézek valamit mobilon. Külvilág kizárva.
2016. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akarva akaratlanul is odanézek. Napszemüveg volt rajtam meg én is zenét hallgattam, de egyszerűen idegesített a kopasz feje meg tette ott a nagymenőt a nő előtt.
2016. máj. 22. 17:14
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten szórakoztat, mert elkezdem úgy nézni őket mintha én is a beszélgetés része lennék, ettől zavarba jönnek, és átülnek a busz másik felébe.
2016. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mellém egy öregasszony ül a buszra akkor folyamatosan tetteti mintha kifelé nézne, közben engem bámul mindig.

Legszívesebben hirtelen ráordítanék a képébe.

Az összes öregember idegesít.

2016. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!