Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora igény manapsá...

Miért van ekkora igény manapság az ilyen megélhetési youtuberekre?

Figyelt kérdés

Az olyanok, akik semmi pluszt nem csinálnak a videóikkal.

Egyszer véletlen megnyitottam ilyen "taste test" videót, azóta a youtube folyamatosan ajánlgatja ezeket és MINDIG mástól!

Miért van arra ekkora igény, hogy valaki azt lesse, hogy X Y ország édességeit kóstolja meg, majd elmondja, hogy ízlik-e vagy sem?


Vagy az olyan, aki kiköltözik Japánba, és már az első dolga az, hogy indít egy youtube csatornát, ahol persze azokat a dolgokat mutatja be, amit előtte már kismillióan bemutattak.

Persze tudom, ha nem tetszik, ne nézzem, de mindig ajánlgatja ezeket a youtube.


Vagy ott van Goodlike, ő is egy megélhetési youtubos, mert semmi plusz tartalmat nem hoz létre.


De manapság miért van ezekre ilyen nagy igény? Mert ahogy elnézem, egyre több ilyen van. Ha én csatornát akarnék csinálni, akkor olyat csinálnék, amivel pluszt tudnék létrehozni. De mi értelme van olyan dolgok bemutatásának, amiket már előtte sok száz ember bemutatott?


Csak én nem értem ezt?

Nektek mi a véleményetek a megélhetési youtuberekről?

Ti kit tartotok megélhetési youtubosnak?



2016. máj. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem tetszik, ne nézd. Aki meg pénzt akar keresni, az minden lehetőséget megragad. Miért pont a youtube lenne kivétel? :-) Engem pl. a papagájos videók érdekelnek.
2016. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mint te is tapasztalod nem feltétlen igény, hanem nyomják le a torkodon kb, 1x megnyitod onnantól a google ezzel ébreszt, ezzel küld aludni...


sokan ezeken szórakoznak, így a videósok pénzt kapnak utánuk ennyi...


pl sokan szidják a gameplayeseket is, én megnéztem pár videót, jól szórakoztam, utána elmentem játszani...

lehet a videókból tanulni, de nagy része szemét...


23F

2016. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők önjelölt celebek, akikre az embereknek mindig szüksége lesz. Régen a tévében mentek ezek a nulla műsoraikkal, most a fiatalok körében sikeresek, mert a fiatalok körében az internet a menő, a tévé elavult darab. A magyar youtube 90%-a már ilyen, beszél a semmiről, utálkozik, vagdalkozik, normális tartalmat már nem gyárt.
2016. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!