Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a magyarokról...

Ti mit gondoltok a magyarokról? Szerintetek összefogó nép? Mi a véleményetek a magyar mentalitásról?

Figyelt kérdés

Nekem az a véleményem, hogy többségünk könnyen hőbörög, duzzog; de ugyanakkor nem áll ki a dolgaiért inkább hárít; miért éppen Ő álljon ki saját magáért, álljon ki más a helyébe. Nem tartom összetartó népnek a magyart, ha összetartóak lennénk, nem itt tartana ez az egész ország például gazdaságilag. A többség szeret segítséget kérni és kapni is, de fordítva már ez nem mindig igaz. Szokott jönni a válasz: sajnos nem tudok segíteni.

Vannak olyanok, akik negatívummal illetik a szomszédos népeket; például szlovákokat, szerbeket. A többség nem találkozott velük, de ugyanakkor szeretnek véleményt mondani.



2016. máj. 25. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

*

+ a hetes válaszolóét is

2016. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kulturális eltéréseket leszámítva nem sokban különbözünk más európai népektől, csak ebből turistaként nem sokat látsz más országokban. Én többször utaztam már egyedül, így eljutottam hétköznapibb utcákba is, mint azok, akik szervezett utakon csak a látványosságokat nézik végig, hát, más népek sem voltak jobbak, mint mi. :-) Ugyanolyan emberek élnek mindenhol. A rossz mindenkit megvisel, a jó mindenkit feldob. Az egyénen sokkal inkább múlik, hogyan éli meg a helyzetét, amiben él.
2016. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Én már sok nemzetet láttam de undoritóbbat a magyarnál nem...ennyi a tapasztalatom ezzel kapcsolatban sőt még azt is szégyenlem, hogy magyar vagyok. Legszívesebben örökre elmennék innen...sőt ,ha sikerül is valahogy SOHA többet nem jövök ide vissza, ha meglátok egy térképet magyarországot letépem róla az biztos...
2016. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%

A magyar egy kegyetlen pesszimista es szethuzo nep szerintem. Kulfoldon elek es a kulfoldi magyarokat is igyekszem elkerulni, m eddig csak bajom volt veluk, m erdek nelkul tuti nem jopofiznak az emberrel.

Amugy meg is latszik az orszagon, h milyen a nepe. Ezert lesz Mo hamarosan a zsidoke

2016. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!