Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet észrevenni hogyha...

Hogy lehet észrevenni hogyha valaki hazdik?

Figyelt kérdés

Pl: élőbe nem néz a szemembe meg férre beszél?


És facebookon? Van egy barátom aki azt mondja hogy már nem beszél az exbarátnőjével.. De hogy tudjam hogy mégis igazat mond?? És hogy nem hazudik??


2016. máj. 26. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél észrevenni, (zavarban van, meg ilyenek) meg a testbeszéd is sok dolgot elárul, de ahhoz ismerni kell az egyes reakciókat bizonyos dolgokban. pl. asszem aki kamuzik, balra pillant, vagy fordítva, de nagyon kell sasolni. Volt egy tanárom, aki tanult ilyen testbeszéd dolgot, mindig tök feszélyezve éreztem magam az óráin, (noha nem kamuztam) de úgy éreztem, mintha belém látott volna. Facebook-on történő irogatás esetén szerintem szinte lehetetlen kiszűrni, max, ha nagyon rafkós kérdéseket teszel fel, és előbb utóbb összezavarodik, de ugye írásban van idő átgondolni, hogy mit válaszoljon, meg a személyes reakciót nem is látja az ember, szóval ott sokkal könnyebb.
2016. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!