Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szerelmesnek lenni?

Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
21éves férfi létemre,nem tudom.Nem volt még senki aki megérdemelte volna.És lehet nem is lesz :(

2016. máj. 29. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

Szia!

Én egy 14 éves lány vagyok,most 3-adszorra lettem szerelmes.

Fantasztikus érzés.Olyan,mintha öröm mámorban úsznêk,pedig nem viszonzott.

Nyáron direkt le fogok fogyni,hogy bejöjjek neki,mert ő eléggé vékony,én meg husis,de remélem összejön majd.Bocs,hogy keveset írtam a szerelemről.Privátban kifejtem,ha akarod.

2016. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi, de túl nagy az egód.

így tényleg nem lesz, és jobb is neki.

2016. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem döntés kérdése, különösen nem érdemé. Nagyon sokszor az emberek arra érdemtelenekbe szeretnek bele.

Egy nap csak érzed, hogy a nap minden percében egy bizonyos személy jár a fejedben, ha akarod, ha nem. Mindegy hogy néz ki, számodra ő tökéletes, mindegy, mit tesz, csak az ő társaságára vágysz. Lehet hogy az eszeddel tudod, hogy nem ő a legjobb választás, mégse tudod az érzéseidet irányítani. Kb ilyen szerelmesnek lenni.

2016. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Ritka pocsék érzés.
2016. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-es nem tini szerelemre gondolok ami csak az "álmodban" létezik.Hannem 1 kapcsolatra ahol kialakul...


2-es kérem bövebben.


3-mas neked köszönöm.(zöld)

2016. máj. 29. 23:25
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem.olyan erzes mintha valami szetfesziteni a mellkasomat meg a szivemet.. Es ezt erzem mikor ranezek. Es nyugodtsagot erzek.
2016. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

bővebben: nem szemétségből írtam.

csak ha valaki alapból azt érzi belül, hogy őt nem érdemlik meg mások, az túl szépnek, jónak, tökéletesnek érzi magát, és másokat túlságosan lebecsül.

Ilyen emberrel kínszenvedés és állandó megalázottság egy párkapcsolat. Tudom, tapasztalatból.

És a legrosszabb, hogy az ilyen ember folyton azt fogja érezni, hogy kegyet gyakorol, amiért a másik párjának méltóztatik lenni, annak hiányosságai ellenére.

Így ő sem lesz soha boldog, sőt szerelmes sem lesz soha másba, csak önmagába.

Mert a szerelem éppen arról szól, hogy a másikat kezdetben istenítem, később pedig hibáival együtt, tökéletes kiegészítő másik felemnek látom, és tökéletesen egyenrangúnak. Oda-vissza.

2016. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Amikor nem tudsz másra gondolni, amikor nem tudsz enni, aludni, amikor minden perc kínszenvedés, amit nélküle töltesz. Amikor remegsz a vágytól, ha csak rá gondolsz... Eszméletlenül erős energiákat mozgat, elsöprő, mindent és mindenkit maga mögé utasító érzés. Semmi és senki nem érdekel. Kitölti a gondolataidat. A föld fölött jársz, sugárzol, ahogy végigmész az utcán, vonzod a tekinteteket. A barátaid nem értik, mi ez a hatalmas energia, szexuális kisugárzás. Te meg csak mosolyogsz...


Na, kb ilyen :)

2016. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

és az ilyen embernek a pár nem arra kell, hogy legyen valaki, akibe szerelmes lehet, hanem arra, hogy legyen valaki, aki szerelmes belé.

A párkapcsolat pedig addig működhet az ilyen emberrel, amíg a másik fél a megalázások ellenére is képes az önimádóval együtt szerelmesnek lenni az önimádóba, és mindketten az önimádót szeretik.

Amikor a másik fél aztán megelégeli, és visszaadná a görbetükröt az önimádónak, megtörik ez az agybeteg "összhang", és az önimádó sértődötten kilép a kapcsolatból, és még neki áll feljebb a végén.

2016. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Oké!Értelek.

Kedves 65%.

Igazábol arra gondoltam,hogy senki sem volt még az életemben aki ilyen hatást gyakorolt volna rám.

Hiszem még csak barátnöm sem volt.


Egyébként meg az "önimádó" ellentéte vagyok.

Magamat se szeretem,hogy volna képes erre más.

2016. máj. 29. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!