Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevetek mindenen? 18/f

Miért nevetek mindenen? 18/f

Figyelt kérdés
Ez még baráti társaságban elmegy pl: mikor a főnököm elkezd dadogni és egy szót ki mond vagy 20 szor akkor el kap a nevetés és nem bírom megállni,hogy ne nevessek,vagy múltkor úgy fingott mintha bef*sott volna ő meg azt hitte,hogy nem hallom ezen is elkapott a nevetés,de az a baj,hogy nem birom abbahagyni hiába akarok másra gondolni olyankor a fejemben ugye benne van,hogy miért akarok másra gondolni ezeken kívül van még rengeteg esetem tényleg próbálom magam visszafogni de nem megy

2016. máj. 30. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Jobb, mintha sírnál:))

Amúgy én is szoktam megállás nélkül nevetni, volt hogy le is estem a székről:D

Az okát nem tudom, vidám ember vagy!:))

16/L

2016. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És sokszor azt hitték,hogy be vagyok szív-va.
2016. máj. 30. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtom:D Nekem azért nem szokták azt hinni, bár néha elég hülyén nézek ki, ha a földön fetrengek, mert röhögőgörcsöm van:D
2016. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát legalább nem csak én vagyok ilyen. :)
2016. máj. 30. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy,nevess is,ráérsz még komoly lenni.
2016. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csomó mindenen röhögök, csak az a baj vannak helyek ahol nm kéne pl.: templom. :'D
2016. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is így vagyok vele én is sokszor nevetek olyan helyen ahol nem kellene.Csak az a baj szerintem ezzel megbánthatok embereket ha kinevetem öket.
2016. máj. 30. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen korszaka az életemnek :D Majd kinövöd vagy legalábbis megtanulsz uralkodni rajta ahogy idősebb leszel és megkomolyodsz.
2016. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!