Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sűrgős! = ( Az a "nagy bajom"...

Sűrgős! = ( Az a "nagy bajom" hogy szinte mindenen nevetek. (nem súlyos persze) hanem úgyértem hogy amin nem kéne pl van egy kínos este. Röhögnöm kellene. Hogyan tudnám ezt"leküzdeni"?

Figyelt kérdés

és még annyi lenne h:nagyon izgulós vagyok.ha megyünk pl orvoshoz.előttee nagyon dobog a szívem..mit/miket tehetnék ezek ellen?

kérlek segítsetek!

és normális válaszokat

(nem vicces ez az egész)

nagyon megköszönném


2010. júl. 16. 21:52
1 2
 1/13 Dalarin válasza:

H nem akarsz nevetni akkor gondolj valami rosszra, vagy egy olyan emlékre ami nagyon rossz volt a múltadban.

De különben is miért baj az ha vidám, nevetgélős egyéniség vagy?

Szerintem ne változtass magadon!!!

2010. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én tök bírom, ha valakinek jó kedve van.

Bár az már idegesítő, ha minden szaron nevet.

pl.:komoyla dolgon ami másnak fontos.

Szerintem is az a megoldás,hogy gondolsz valami rossz emlékre.

Az izgulásra meg nem nagyon tudok mit mondani.Szerintem csak gondollj arra, hogy úgysem lesz semmi baj.Végülis azért mész orvoshoz,hogy ne legyen.

Nem igaz?!

Kellemes estét.:)

2010. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

az a baj h ha roszra gondolok nemnagyon változik semmi..néha igen persze...

de azért köszi=)

2010. júl. 16. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
dettó ugyanez van nálam. és sokszor nagyon kínos. mert én olyan dolgokon is képes vagyok nevetni, ahogy egy híradós bemondja a replüőgépszerencsétlenséget, de nem a tragédián, mert az persze szörnyű, hanem mondjuk, hogy milyen idiótán tartja a száját, vagy én nem is tudom... meg temetésen egyszer megbotlott aki vitte a koporsót és majdnem elvágódott. előtte sírtam mert az ember aki meghalt nagyon közel állt hozzám, de ilyen váratlan helyzetekben ez így kijön belőlem néha. és csomóan azóta egy érzéketlen tuskónak tartanak. aztán megkérdeztünk egy barátunk aki pszichológusnak tanul, aki azt mondta, hogy evvel takarok valami belső titkolt gyengeségnek, vagy törésnek lehet a leplezése...
2010. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy másnak nem esne jól ha egy nem vicces dolgon nevetsz, pl amikor barátnőm apukája meghalt nevetett (persze amikor anyukája nem látta) mégis hiányzik neki
2010. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen szituban mindig harapdálom az ajkam,hogy a fájdalomtól ne nevessek fel :)
2010. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom mert sosincs jókedvem xd
2010. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem tudod mi a vicces ezért nevetsz mindenen a haverom is ilyen
2010. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dodesz.. ***** válasza:

Húúh.

Én is ilyen nevetős vagyok...xD

Mindenen..Egyszerűen..nem tudok nem nevetni...:SXD

Végülis én nem bánom...Kivéve amikor városba egyszer egy pedofil tapogatott...Annyira féltem...Hogy mosolyogtam...Annyira rossz volt..:S

15/L

2010. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

olyan jó hogy nem vagyok egyedül=)=)

olyan "kritikusan"tettem fel a kérdést xD

büszke vagyok :D

xD

2010. aug. 1. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!