Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ezen az oldalon melyik...

Ti ezen az oldalon melyik kategóriában vagytok a legtöbbet és miért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ebben.Kíváncsi vagyok,milyen problémáik vannak az embereknek,és hogy vannak-e hasonlóak,mint én.
2016. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában ezt és a családi kapcsolatokat szoktam olvasgatni, viszont a legtöbbet a zenés témában szoktam válaszolni.
2016. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
közlekedés, felnőtt kapcsolatok, emberek, családi kapcsolatok, sport. :)
2016. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Firedoom ***** válasza:
100%
Emberek, tini parkapcsopatok. Mert ebben a kettoben tudok hasznos valaszt adni.
2016. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Testépítés.
2016. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Emberek/Üzlet és pénzügyek...Üzlet és pénzügyeknél is leginkább az érdekel, amikor valaki válsághelyzetben kér tanácsot, vagy hétköznapi dolgokban, pl. online vásárlásoknál, banki ügyekben kér segítséget, vagy a fizetésekről elmélkednek, mi számít jónak, mennyiből lehet kijönni.

Érdekelnek az emberek, szeretek segíteni.

2016. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Felnőtt párkapcsolatok - emberek

Az elsőben több a válaszom, mert ott tudok a legtöbbet segíteni.

A másodikban pedig több az érdekes kérdés.

A családi kapcsolatokat kerülöm mint a lepratelepet, mert nagyon hamar fel tudom magam húzni a hülye szülői magaviseleten. (a szülő is sokszor full logikátlan döntéseket hoz és nem érte a gyereke miért, vagy a kedvencem az elvált szülők sakk patija ahol a gyerek a gyalog)

2016. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekvállalás, azon belül a terhesség, mert a munkámhoz kapcsolódik.

Ez a kategória. Néha a család vagy a párkapcsolati, de manapság egyre kevesebbet vagyok és inkább az első kettőre szűkül a választásom. Ez a kategória azért, mert érdekelnek az emberek. Egy időben pszichológiával szerettem volna foglalkozni. Sokat dolgoztam saját magam megváltoztatásán, vagyis inkább kibontakoztatásán. Egy szólni nem merő, mindenkinek megfelelni vágyó gyerekből lettem olyan amilyen és a régi önmagamhoz hasonlóaknak szeretek tanácsot és biztatást adni arra, hogy lehet jobb az életük.

2016. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szépség és divat. Mert ez érdekel, sokat tudok a bőrápolásról és a sminkelésről, egyrészt mert ezek a hobbijaim, másrészt meg megszállottan olvasom a bőrápolással kapcsolatos szakirodalmat, szakmámból adódóan ismerem a hatóanyagokat és azok hatását, hogyan működnek jól, és úgy gondolom, tudok hasznos és hiteles információval szolgálni azoknak, akik bőrproblémákkal küzdenek.
2016. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiket minden nap megnézek azok a családi kapcsolatok, emberek, politika, felnőtt kapcs., szexualitás, tudományok. Ahol a legtöbbet válaszolok az a politika. Imádok érvelni, vitázni, megbeszélni fontos dolgokat. Sokat írok még a felnőtt kapcsolatokba mert aktuális. A tudományokban szeretek érdekes kérdéseket megbeszélni és imádom mikor az okosak olyat îrnak amit nem is értek. A szexualitásban lazábbra veszem, az emberekben, családi kapcs.-ban én is segíteni szoktam.
2016. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!