Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják azt sokan,...

Miért csinálják azt sokan, hogy levelezésnél minden egyes üzenetre csomó idő után válaszolnak?

Figyelt kérdés

azt megértem, hogy az emberek nem percenként nézik pl az emailjüket. de az, hogy amikor ráadásul részben az ő érdekéért is folyik a beszélgetés, miért nem bír mondjuk néha megnézni hogy érkezett-e üzenete, és rászánni két percet hogy válaszoljon? ez miért van?? ha esetleg ezt olvassa olyan is, akinek megvan ez a nagyszerű szokása: tehát mi az ami megakadályoz, hogy a napodból max 5 percet rászánj hogy kaptál-e választ, illetve visszaírj?

mert én konkrétan ha beszélgetek valakivel, ráadásul fontos ügyben, akkor gyakran megnézem hogy érkezett-e válasz, illetve amikor igen, VÁLASZOLOK rá. nekem sincs időm, de azért nem sajnálok néhány percet arra, hogy a másik ember illetve hogy a saját dolgomat is megkönnyítsem


2016. máj. 31. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem olyan előfordult hogy kaptam emailt amit vártam de nem azonnal vettem észre. Viszont amint észre vettem azonnal válaszoltam.
2016. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja de azért az más amikor az ember véletlenül egyszer:) de tudjátok amikor minden egyes email-nél ez van ahh frusztráló
2016. máj. 31. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan fontos ügy, akkor telefonálok.


Arra nem gondolsz, hogy közben az életét éli. Nem mindenki csak ül bambán, amíg a másik pötyög. Elmehet közben főzni, beválogatni egy mosást, megöntözni a virágokat, bármit.

2016. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze, de nem is arról van szó, hogy néhány óra. nyilván nem várom el, hogy rögtön visszaüzenjenek, az szinte lehetetlen is lenne

meg vannak olyan esetek amikor éppen a telefon valamilyen ok miatt nem opció.

2016. máj. 31. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!