Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy magasabb...

Mitől lehet az, hogy magasabb az ébrenléti és az alvási időm mint más átlagos embernek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezt én sem értem! Mindkettő hogy lehet magasabb? Nálad egy nap nem 24 órából áll? :-)
2016. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan mit értesz ez alatt de mindenkinek más mennyiségű alvás kell, hétköznap eltengődöm napi 4 óra+egy tejeskávé kombóval, hétvégén se szoktam többet 8 óránál (kivéve most, 3 napos vizyga, péntekig ki se mászok az ágyból.
2016. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem lehet mind a kettő magasabb :D itt valamit benéztél vagy elnéztél


nekem meg kb.10 óra alvás kell a normál emberi állapot eléréséhez,de ha munka vagy suli van,akkor nem lehet megoldani

2016. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek egyforma az alvási ritmusa. És van, akinek nem 24 órás. Anno csináltak egy kísérletet, hogy embereket olyan szobába zártak, ahol nem volt ablak és óra. Az emberek egy része megmaradt a 24 órás ritmusnál, de nem mindenki.

Nekem is több az optimális, mint 24 óra. Tehát az átlagos 8 óra helyett 9-10 órát aludnék és utána kb. 20 óra felett lennék ébren. (Persze, ez ritka nyári heteken kívül eléggé kivitelezhetetlen.)

2016. jún. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok, eddig értjük, meg logikus, hogy tovább tud az ember ébren maradni, ha 10 órát alszik,mint ha 3at, de akkor is...
2016. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Eddigi válaszolók nem szeretnek gondolkodni. ://


Nagyin sok lehetőség van erre. Ha ki akarod deríteni, írj rám s kiderítem.

2017. ápr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Red Vixen, kívülállóként mit szeretnél mesélni a gondolkodásról? Attól, hogy te láthatóan minden 2. hozzászólásodban elárulod, hogy az égvilágon semmiről sincs fogalmad, ráadásul lusta vagy bárminek is utánanézni, még más megteszi helyetted. Nem unod a "követők" gyűjtését a kisebbségi komplexusod miatt?
2017. ápr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!