Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, ha ronda vagyok?

Honnan tudhatom, ha ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom ha csúnyának tartanak az emberek? Hogy viselkednek velem ha nem tetszem nekik?

Jobban közelednek vagy ellenkezőleg? Tegyük fel egy munkahelyen?


2016. jún. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Rendes emberek nem fognak valakivel máshogy viselkedni csak azért, mert csúnya, legalábbis észrevehetően nem. Onnan tudhatod, hogy csúnya vagy, ha nem tetszel a lányoknak/fiúknak.


"Jobban közelednek"


Max. egy húsvágó bárddal. De ehhez már tényleg extrém rondának kell lenni.

2016. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha tükörbe nézel, akkor látod, hogy ronda vagy-e.

Amúgy az emberek általában nem kinézet alapján kedvelnek, vagy sem, hanem a viselkedésed, kisugárzásod alapján.

2016. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem számít semmiben, csak nemi jelentősége van (tetszel-e valakinek vagy nem). Ha nem, akkor sokkal valószínűbb, hogy semleges lesz, mint elutasító. A személyiség és viselkedés sokkal meghatározóbb a hétköznapi társas interakciókban, mint a küllem.
2016. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem egyértelmű, egyik se. Ha nem brutálisan szélsőségesen csunya vagy, relatív ki hogyan lát.
2016. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!