Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, ha ronda...

Hogy fogadjam el, ha ronda vagyok lány létemre?

Figyelt kérdés

NEM küldök magamról senkinek se képet, nem akarom még egy tucat embertől hallani/olvasni, hogy hát tényleg jó ronda vagyok és NEM kezdem el magam sminkelni, meg új hajat csináltatni, meg csinosabban öltözködni, már igy is sminkelem magam meg a hajam és az öltözködésem is normális, mégse vagyok szép.

Egész általánosban a kinézetem miatt csesztettek, meg most is pár ember az osztályba beszólogat emiatt. Meg volt már párszor, hogy mentem az utcán és szembejött egy pár fős baráti társaság és hallottam, miután elmentek mellettem, hogy mondták egymásnak, hogy milyen rusnya volt az a csaj, aki elment mellettük...

Az egészben az a legrosszabb, hogy én magamat nem is látom csúnyának :"D Sőt, mikor néha nézegetem magam a tükörben, kifejezetten aranyosnak találom magam, de mikor mondjuk visszanézek rólam készült fényképeket, nem győzök szörnyülködni, mert úgy festek szó szerint a fényképeken, mint egy szellemi fogyatékos. Nem tudom, hogy birok olyan fejeket bevágni, mikor nem látom magam. Meg ugye másoktól se nagyon kapok pozitiv visszajelzéseket...És elég nehéz ebbe beletörődni. Nem is tudok ennél megalázóbb dolgot elképzelni, mint mikor egy lánynak azt mondják, hogy ronda. Szerintetek ezt hogy lehet elfogadni?


2016. ápr. 14. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Mintha csak én írtam volna a kérdést.

Ezt nem lehet elfogadni. Én jártam pszichológushoz is, de nem segített semmit. Könnyű mondani, hogy ne figyelj mások véleményére...

2016. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Számomra az, hogy te mindezek ellenére nem látod rondának magad, nagyon nagy dolog, és rendkívül pozitív.


Te ismered az embert, aki vagy. Ez megszépít. Nekem is van olyan barátnőm, akit kinevetnek, eleinte én is láttam, hogy csúnya, de megismertem, és szépnek látom. Aki meg beszól neki, annak a halál faszára való relokalizációt szoktam ajánlani.


Viselkedj úgy, mintha gyönyörű lennél. Nem vagy semmivel kevesebb senkinél.

2016. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát remélem tényleg igy van. Bár már volt olyan, hogy az egyik legjobb barátnőmtől kérdeztem meg, hogy szerinte nagyon gáz vagyok-e és telibe azt válaszolta, hogy hát nem vagyok valami szép..Pedig elvileg ő is szeret engem ._.
2016. ápr. 14. 18:42
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
nem lehetel olyan ronda,csak magadnak beszéled be
2016. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Magamnak beszélem be azt, hogy megyek az utcán, eljön mellettem pár gyerek és a következő pillanatban hallom, ahogy vihorásznak meg mondják, hogy "Uhh, láttátok ezt a csajt??XD"?
2016. ápr. 14. 18:47
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
aha:D
2016. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
rossy de palma - nézd meg őt, világhírű színésznő, .modell és kifejezetten szexy a filmekben. szerencsére ő se tartja rondának magát. az igazi férfiak számára nincs is csúnya nő!úgyhogy te se hidd el, hogy ronda vagy!
2016. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valakinek , valakiknek megkellene nézni a fotód és hátha tudnának javasolni valamit. Mert te hiába látod magad szépnek, ezek szerint valamit változtatni kellene magadon. Lehet csak nagyon kicsit , inkább összhangba hozni rajtad mindent.
2016. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Na és ha nem vagy VS angyalka, akkor mi van? Nagyjából a genetika dönti el, milyen fejjel mászkálunk életünk végéig, aki emiatt beszól, az ki is állította magáról a szegénységi bizonyítványt.

Az írásod alapján értelmes, jó fej lánynak tűnsz, koncentrálj inkább a belső értékeidre, azok is legalább annyira fontosak, mint a külső. Ha pedig valaki megjegyzéseket tesz rád, csak mosolyogj rá, és közöld vele, hogy te belül vagy gyönyörű, és őszintén sajnálod, hogy ezt ő nem veszi észre. :)

2016. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az emberek véleményével. Ha te jól érzed magad a bőrödbe, akkor nincs semmi gond.


Mibe merül ki szerinted, hogy csúnyának tartanak? Mi az ami mások szerint csúnya lehet rajtad?

2016. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!