Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kezelni az ilyen...

Hogy lehet kezelni az ilyen online idiótákat?

Figyelt kérdés
Konkrétan facebook-on van ez a jelenség. Eladós csoportokban miért nem tudják bizonyos emberek a termékhez hozzáírni hogy mennyiért akarják eladni? Aztán ha kommentben valaki rákérdez akkor írják hogy privátban. Általában ha rá is írok privátban egy irreális árat mond. Ha közlöm vele hogy köszönöm, nekem annyit nem ér mikor a tízezres terméket 100ft-al drágábban újonnan kapom akkor meg nekiáll kiborulni és a nőági rokonaimat szidni hogy én csak az idejét húzom és szórakozok vele. És minden harmadik hirdető kizárólag privátban írja le a hibákat meg az árat? Nekem már ez is taszító? Van aki csak azért inkább megveszi hogy ne érezze kellemetlenül magát? Vagy ez a fogyatékos magatartásforma mire jó?
2016. jún. 2. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Sok a barom a neten,ez tapasztalat.

Lépj túl rajta,ennyi.

2016. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Facebookon ne akarj sose ilyet intézni. Ott esküszöm minden ami van, sokkal drágább mint máshol. Köszönőviszonyban sincsenek általában a valósággal.
2016. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet kezelni az ilyen online idiótákat?

a jobb felso sarokban a piros X-szel!!!

2016. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a dunaújvárosi adok veszek csoporttal vesztem össze jópár emberrel, egyszerűen hihetetlen szellemi képességű, retardált emberek vannak ilyen csoportban. És minél sötétebb, annál agresszívabb.
2016. jún. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy azért akarják privátban lerendezni, mert mindenkinek más árat mondanak, és amelyik drágábbért vinné, annak adja. Az ilyenek minden infó nélküli posztokat át szoktam lépni. :P
2016. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, mennyi ilyenbe futottam bele fb-n... íme az okok:

- lusta feltölteni, mert ugyan el akarja adni, de a körömlakkozástól elvesz egy értékes percet az, hogy feltöltse a méretet, árat

- azért nem írja bele, mert sunyin ezzel akart kommenteket generálni, hogy feljebb kerüljön a bejegyzése

- met ő maga is tudja, hogy irreális árat kér érte ahhoz képest, hogy használt, és ha kiírja, akkor lesz olyan szemfüles ember, aki beírja, hogy ugyanazt a felsőt 500 Ft-tal drágábban vadiújan meg lehet venni a Bershkában meg hogy ugyanaz a körömlakk OLCSÓBB Rossmannban éppen, mint amennyiért árulja. És hátha lesz balek, aki privátban rábólint

- olyanró is hallottam, aki pofára osztályzott, és ennek ennyit, másnak annyit ajánlott

- privátban lehet még jobban feltornázni az árat, ha talál 2-3 balekot, akinek nagyon kéne a cucc, és versenyezteti őket, hogy ki ajánl többet... még akkor is, ha beígérte már vkinek, de 100 Ft-ot ér a becsülete

2016. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!