Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi kocka /páwa...

Miért van ennyi kocka /páwa fiatal?

Figyelt kérdés

Rohadtul zavar,hogy gyakorlatilag az összes korombélis fiatal azaz 15-16-17-18 éves korosztály mindig arról beszél,hogy milyet lőttek CS:GO ban meg ilyen agyament játékokról dumálnak egész áldott nap.A másik véglet az egyfolytában lerészegedő hülye páwa aki egésznap a hajával törődik meg sexel 13-14 évesen....stb tudjátok.Elkorcsosult mai generáció istenben sem hisznek semmiben sem hisznek,ha valami másról kezdek el beszélni ami nem kapcsolódik ezekhez a dolgokhoz nem szivesen beszélnek róla.Tényleg az összes olyan korlátolt.A hazát sem tisztelik meg semmit csak a megszokott kis álomvilágukat.Tiszta szégyen az én generációm.Alig van barátom de azzal a kevéssel is alig találkozok.Nem azt mondom legyenek istenfélők meg minden mert ez magánügy de a tudományt is leszsz@rják magas égről de előszeretettel alkalmazzák isten létezésének megcáfolására meg a tudomány a minden....és ebbe az a legszánalmasabb,hogy annyit konyitanak a tudományhoz mint egy krumpli de közbe hisznek ilyen ezoteriamarhaságokban és most megint elkanyarodtam a lényegtől de sebaj.


Mi tette ilyen korcsá a mai generációt?Tisztelet a kivételnek.Tényleg velem van a baj,hogy alig vannak barátaim és nem vagyok olyanok mint ők??



2016. jún. 4. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
veled
2016. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 gnoomage ***** válasza:
89%
Azért korcs a generáció mert nem tudsz beilleszkedni? Zseniális... Ez a logika díjat érdemelne b+....
2016. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Én Steel Legion Lux-ot nyitottam, de kevés orange essence-m volt, azért betörtem 2 nekem nem tetsző skint. Egyébként nekem is ritkábban ad most külcstöredéket.
2016. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem mi a probléma, én kockulok és szexelek is
2016. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

13 évesen??


Fölsőnek irnám nem azért mert nem tudok.Be tudnák de valamennyire erkölcsös vagyok.Lehet a 17-18 ast nem kellett volna odasorolnom.

2016. jún. 4. 19:56
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért mert kevés barátom van az nem azt jelenti,hogy be amarok illeszkedni ezekközé a korcsok közé.Mind hü"ek mint a sęgg.Semmi nem érdekli őket.
2016. jún. 4. 19:59
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Ja, borzasztó szerintem is, a sok zombi :(
2016. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem veled van a gond, és is hasonlóan gondolom.

"Mi tette ilyen korcsá a mai generációt?"

Szerintem egyrészt a szülői nevelés az oka amiért olyanok a fiatalok amilyenek :D

Másrészt meg a nagy társadalmi elvárás, meg a fiatalokra nagy teher nehezedik mert a középsuliban elég rendesen túlterhelik őket főleg a heti 34-35 órával :D Meg ha leérettségiznek is sem biztos hogy találnak valami normális állást.

2016. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Aki nem értené, most arról beszélnek, hogy minnél híresebb emberek által tervezett matrica díszelegjen a fegyverükön. Nem is a látvány a lényeg, az egyediség, hanem egy mesterséges világban kialakított mesterséges hírnév, ugyanis manapság minden játék lényege, hogy a hülyeségeket pénzért megvegyék a játékosok.
2016. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy nagyon jó kérdés.. Nagy részt valószínűleg a nevelés hiánya okozza. Lassan azt hiszik az iskolába csak jogaik vannak kötelesség az nulla. Arról meg nem is beszélve, hogy a szüleit a többség csak valami pénz gyártó gépnek nézi.. Nem is csodálom, hogy nem akarsz beállni a sorba, és ez nagyon helyes. Ha szerencséd van össze akadsz majd még pár normálisabb felfogású korodbelivel, mert szerencsére azért megvannak a kivételek.

Mindenesetre én nagyon örülök, hogy nem 10 évvel később került sor a születésemre és nem ebbe a generációba kerültem.

2016. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!