Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal fiúk miért panaszkodn...

A fiatal fiúk miért panaszkodnak, hogy a korukbeli lányok az idősebb pasikhoz vonzódnak, ha egyszer ezek a fiúk agyilag éretlenek és csak otthon kockulnak egész nap?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
kösz, kérdező, aranyos vagy :D. általánosíts még kérlek
2014. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Mert ahogyan írtad agyilag éretlenek és otthon kockulnak.

Ahelyett hogy kijárnának élni az életüket és ott ismerkednének, facebook chat helyett. Én is ilyen voltam évekkel ezelőtt, de rájöttem hogy ez így nem mehet tovább mert a lányoknak nem ilyen fiú kell. hamar változtattam a dolgon és lett is barátnőm.


De ezek a srácok ameddig nem ismerik be hogy így, ilyen életfelfogással nem kellenek senkinek, addig nem is fognak változtatni, és addig sírni is fognak ezért. Ez ilyen helyzet, nem kell figyelni rájuk és kész.

2014. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem tűnik fel nekik, hogy nem tudnak bánni a nőkkel, ennyi.
2014. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Hány éves vagy? 14? Én 16 vagyok és semmit nem kockulok. Általánosban még kockultam, de már 2 éve nem. Csajozok, érett vagyok, beszédes, néha komolytalan amikor kell. Még is otthagyott a barátnőm egy idősebb pö-csfejért. Mert, hogy ő férfiasabb. Van munkája, meg hogy idősebb ohhh!-.-

Mostani barátnőmmel megvagyunk most. Remélem ő sem hagy el. Én 16/F

Ő 17/L

2014. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
kérdező miért te aztán mi nagy dolgot müvelsz áruld el ? ird le nekem privátban :D hogy mi az ami miatt te olyan kemény vgay hogy lekockázod őket?:D
2014. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kockaság a lényeg, attól még lehet barátnője az embernek. Szerencse kell, ha nincs, akkor fejre is állhatsz.

Az meg baromság, hogy a kockaság éretlenséget jelent, akkor ennyi erővel minden mérnök aki a seggetek alá építi az autót, meg a pofátok elé a monitort, nőtlen lenne. Aki szociálisabb típus az 90%, hogy a tudomisén melyik Sziget Fesztiválon fogja megtalálni élete értelmét, aki kevésbé szociális az meg vagy a neten vagy pedig valami önképző körben, ennyi a nagy tudomány.

2014. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
4-es vagyok! Nah kérdező magyarázd meg, hogy ez miért van! Nagyon sok lány ismerősöm van, kik a huszonévesekre buknak. Ez a kocka dolog egy kifogás, amivel mentegetőzni akarsz. Várom a válaszod!
2014. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
A fiatal lányok csak azért vonzódnak az idősebb hapsikhoz, mert pénzhiányuk van, plusz ez valami állati ösztön, hogy a vénebbnek kinéző kanokat választják mindig a fiatal csajok. Én kisfiú kinézetű srácként már csak tudom, hogy megy ez...
2014. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
32%
"...ha egyszer ezek a fiúk agyilag éretlenek és csak otthon kockulnak egész nap" Hmm azt hiszed minden fiú ilyen?? Hát tévedsz!
2014. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noi333 válasza:
ennyi hülye választ! én már csak tudom miért 15 évesen jöttem össze 24 éves pasival... hogy miért? mert akkor a korombeli fiúk komolytalanok voltak sőt a tizenévesek most is azok... a lányok hamarabb érettebben gondolkodnak biztonságra vágynak egy kapcsolatban nem csak egy kalandra... legalábbis mi akik az idősebb pasikat részesitjük előnyben. még annyit hogy 10 éve együtt vagyunk 2 gyerekkel :-) 25/N
2015. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!