Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más fiú is van aki kifejezette...

Más fiú is van aki kifejezetten a kövérkés, kövér csajokat imádja?

Figyelt kérdés

Én egy 21éves srác vagyok. És mióta az eszemet tudom élek-halok a kövérkés csajokért. Mondjuk úgy hogy 1000X jobban gerjedek rájuk, mint a 40kg-s csonti csajokra. Én nagyon szeretem rajtuk hogyha mindenütt szép formás és puha idomjaik vannak. Nagy a fenekük, széles a csípőjük... Persze mindenkinek van egyéni ízlése.


NEM AZ A KÉRDÉSEM, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy én mit szeretek!!!

Hanem, hogy más fiú is van így az ilyen csajokkal? Csak mert az én társasági körömbe én vagyok egyedül ilyen. Így eléggé oszlik a véleményünk a csajokkal kapcsolatban. :D

Ilyesmi csajokra gondolok:

[link]

+/- 15kg-val..


Előre is köszi a válaszokat!



2016. jún. 5. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Igen, van.
2016. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Aki a képen van, kicsit sok, nekem a kb 80 kilós lányok jönnek be. Persze átlagos magassággal.
2016. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%
Persze. Imádom, hogy 20 évvel korábban halnak, mint az egészséges emberek. Meg azt is szeretem bennük, hogy mindenféle betegségük lesz azért, mert ilyen hájasak. Arról nem is beszélve, hogy idősebb korukban majd fel sem tudnak kelni az ágyból, felfekvéseik lesznek, meg pelenkázni kell őket *.*
2016. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez még nem az egészségtelen kategória szerintem. Attól még élhetnek egészségesen, hogy ducik. És van ismerősöm aki világ életében kövér volt és 81 évig élt. Szóval mindig vannak kivételek.
2016. jún. 5. 20:11
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Én is imádom a kövér csajokat!
2016. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Meg nézed a festményeket, mindig a teltebb nőket imádták a pasik. Azóta menő a csont bőr nő, mióta a csapból is az folyik, legyen 180 és 50 kiló egy nő. Azért, vannak még pasik, akik a nőies nőket kedvelik.
2016. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Na rámentem a képre, az ilyesmi már nem igazán tetszik nekem. Túl sok. Az alakja teljesen elvész a párnák között.
2016. jún. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Dugtál te már valaha is?
2016. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
igen van bejön 20f
2016. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Akkor jó, most megnyugodtam. Úgy látom van még talán számomra is esély,hiaba széles a csípőm és nagy a seggem XD

178/86

18/L

2016. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!