Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akiknek kifejezetten a kövér pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
itt most nem egy kisebb pocakra gondolok, hanem tényleg kövér férfiak. Mi vonz titeket annyira a kövérekhez?

2016. jan. 1. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Az én barátom 190 cm és 140 kiló. Szeretem ha rámnehezedik és a széles vállait is imádom. Férfiasabbnak tartom mint ha vékony lenne és a szél is elfújná. Tetszik hogy szeret enni is, és hogy főzőcskézhetünk együtt bűntudat nélkül és nem csak salátát kell neki kotyvasztanom csirkemellel. :)
2016. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem. És ti hol illetve hogy ismerkedtetek össze?
2016. jan. 1. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Társkeresőn :)Sok srác írt nekem, két mackóssal találkoztam csak :)
2016. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem :) akkor lehet nem ártana megpróbálnom :)
2016. jan. 1. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Kövér nem, csak a macis. Pl exem 190cm volt és 120kg. Nem volt izmos, de számomra még nem is volt kövér. De nem kilóhoz kötöm, hanem ránézésre, hogy bejön e. AZ ilyen 200kg felettiek biztos nem.
2016. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem egy képet? ;)
2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, Amerikában nagyon sok nő imádja a kövér pasikat, meg ott ennek is külön mozgalma van BHM!
2016. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen, hallottam már róla
2016. jan. 3. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

nem, hiszen undorítóak. mégis mi tetszene az egészségtelen kövérségükben?


úgy írjátok itt a 120 kg-kat mintha 90 kg-t mondanátok és ez a plusz 30 kg pont annyit jelent hogy a szívinfarktus kockázata a 8szoros a számukra. első válaszoló te is csak kotyvasszad nekik a szalonnás rántottát 10 tojással reggelire, felelősök vagytok azért hogy mindenféle testi bajra sokkal nagyobb az esélyük, mondhatjuk hogy bűntársak vagytok.


le a kövérséggel! az egészségtelen ne legyen már "trendi" és ne hívjuk "cuki mackós"-nak azt aki beteg és segítségre szorul!

2016. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ha ez ügyben írtam volna, akkor nem ebbe a kategóriába teszem...
2016. jan. 3. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!