Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinikorban tényleg elég...

Tinikorban tényleg elég szinte minden zsír?

Figyelt kérdés

tényleg igaz hogy valaki mondjuk olyan 10-12 évesen duci aztán 14 évesen már vékony lesz a hormonoktól (vagy akármitől de nem diéta meg ilyenektől)


ha igen akkor hány átlagosan hány évestől kezdődhet?



2016. jún. 5. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 11-12 éves koromban kezdtem el hízni, 14 évesen 59-60 kg voltam és amikor középiskolába kerültem, hirtelen elkezdtem fogyni, pedig nem fogyókúráztam, nem sportoltam többet és nem nőttem egy centit sem. Tanév végén már csak 50 kg voltam és egészen 19 éves koromig tartottam a 48-50 kg-s súlyt. Szerintem a lányok többségénél 14-15 éves kor körül kezd el igazán megváltozni a testalkat, a fiúknál valamivel később. Persze ez nem feltétlenül fogyást jelent, sok olyan embert ismerek, akik kb. 14 éves korukig soványak voltak aztán hirtelen meghíztak, pedig semmit sem változtattak az életmódjukon. Az biztos, hogy ez a fajta súly ingadozás max 10 kg körül lehet, ha valakin ennél több felesleg van gyerekkorában, nem hinném, hogy csak úgy le tudná adni diéta, vagy mozgás nélkül.
2016. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nálam pont fordítva volt :,D
2016. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Haígy lenne, nem lennének kövér tinik. De vannak.
2016. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan az életviteled és az étkezésed, akkor csak hatványozottan dagadtabb leszel.
2016. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2016. jún. 6. 20:37
 16/16 anonim ***** válasza:

a magyar tinik többsége el van hízva a sok cukros üdítőtől meg szemét kajától, amit felzabálnak.

És NEM, ha nem sportolsz és változtatsz az étkezési szokásaidon, akkor nem megy le magától a súlyfelesleg.

Olvass utána. Általában a dagadt kisgyerekekből dagadt tinik és dagadt felnttek lesznek, sőt, még nagyobb az esély erre ha a gyereknek egy vagy mindkét szülője is dagadt.

szóval ne légy lusta és változtass!!!

2016. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!