Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem elfogadóak az emberek?

Miért nem elfogadóak az emberek?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok. Nem vagyok sovány, nem vagyok kövér, kicsit duci vagyok, van hasam, de még nem vagyok kövér.

Ezt a legtöbb mai ember miért nem képes elfogadni, hogy nem mindenki anorexiás "kockahasú" ? Miért kell piszkálni érte a másikat ?

(képet ha kell küldök privátban, és elmondhatjátok hogy szerintetek ez már túl sok, vagy mi mások problémája velem)

Engem nagyon zavar hogy folyamatosan azzal jön a többi srác hogy én kövér vagyok, és hogy menjek futni. Mert hogy le kéne fogynom. Ráadásul az iskola orvos is, aki szintén nem valami sovány...is piszkál hogy miért nem adok le kilókat.

Miért nem fogadják el az emberek hogy mindenki másmilyen ? :'(



2014. júl. 24. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ne törődj velük. lehet, hogy ez sablonosnak tűnik, de akkor is. ha tényleg csak egy kis pocakod van, ahogy mondod, az nem gáz :) az emberek egyszerűen kegyetlenek. undorító, elcseszett ez a mai világ, nincs mit tenni. az ilyeneket meg se halld. mindenki egy érték, amit másoknak el kéne fogadni úgy ahogy van. ne törődj az ilyenekkel, foglalkozz azokkal, akik valóban szeretnek és elfogadnak így ahogy vagy :)
2014. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ugy neveltek fel oket, nem tanitottak meg oket, nincs meg bennuk az empatia, egyutterzes, nem gondolnak bele hogy neked rosszul esnek az ilyen megjegyzesek, direkt piszkalnak mert sajat magukkal valami bajuk van, irigyek hogy neked miert nem, mert mondjuk nem latjak, halljak hogy szomorkodsz, panaszkodsz az alakodra. Sokfele oka lehet...


Szerintem egy kis pocak, haj, "felesleg" nem gond. Sot, normalis. Ott van a baj, ha az embert mar akadalyozza a mindennapi eletben.


Valoszinuleg azert szologatnak be, mert nem felnek toled, nem tisztelnek. A nagypofaju/nepszeru embereknek nem igazan szoktak beszologatni.

Visszakerdezhetned hogy oket ugyan miert zavarja a te kinezeted, miert erdekli oket, miert nem torodnek magukkal... Vagy visszaszolhatsz hogy neki meg a haja bena, zsiros, az arca pattanasos, a foga sarga, a szaja budos, kilatszanak a bordai vagy akarmi amivel vissza lehetne vagni neki.

2014. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gebasz1 ***** válasza:
Ha időseb leszel már nem ugatnak, most azon legyél hogy szerez egy jó bigét,azzal minden megváltozik
2014. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen azon vagyok, viszont így hogy a srácok b_sztatnak, a csajok se nagyon akarnak mást látni mint a fiúk. :(
2014. júl. 25. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Erélyesen lépj fel ellenük. Használj trágár, vagy durvább szavakat, és akkor majd megnyugszanak. Persze, ha ilyen aljanép közé tartoznak, akkor ez sem hat.
2014. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd meg az iskolaorvosod tanácsát. Egy kis koogás nem árt.

A többiekkel ne foglalkozz. Abba fogják hagyni a piszkálódást.


Napi húsz perc kocogás megerőltető lenne számodra?


Esetleg kérhetnél tanácsot a dokidtól táplálkozással kapcsolatosan?

2014. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldesz képet priviben?
2014. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os válaszolónak :


Rendszeresen sportolok (futás, kocogás, bringázás stb), a lényeg az az, hogy nekem alapból ilyen testalkatom van. Ha sportolok, ha nem. 3 éve csinálom, és 3 éve ilyen vagyok.

Viszont itt nem is ez a lényeg, hanem hogy miért ennyire **** velem, még az orvos is, amikor ő egyáltalán nem fitt... ?

2014. júl. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!