Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség lányokat...

Mi a különbség lányokat tekintve a "pasizós" és "könnyűvérű" között?

Figyelt kérdés
A "pasizós" csaj az a r..ibanc szebb kifejezése? Vagy úg vélitek a pasizós az csak simán vagány, ismerkedős, a r.ibi meg összefekszik meg kavar is? Szerintem a kettő összefügg.

2016. jún. 7. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem az effajta megbélyegző jelzőket, nem is foglalkoznék vele. Egyébként ha ragaszkodunk hozzá, lehetnek egymás szinonimái. A könnyűvérű szerintem pejoratívabb.
2016. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

A "pasizós" szerintem szeret ismerkedni, flörtölni. A "könnyűvérű" pedig szereti az alkalmi szexet.

Egyébként gusztustalan ez a szexista megbélyegzés. Szerintem nem az határoz meg egy embert, hogy hány emberrel flörtölt/feküdt le. Miért bűn az, ha egy nő szereti a szexet? Bezzeg ha egy férfinak sok kapcsolata volt, az a világ legtermészetesebb dolga.

Mondom ezt úgy, hogy menyasszony vagyok, és nem volt még soha egy éjszakás kalandom. Jó lenne, ha az emberi jogok végre kiterjednének mindkét nemre, és nem lennének ennyire megkülönböztetve.

2016. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor két kifejezés között csak az a különbség, hogy jóban vagy-e az illetővel.
2016. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik könnyen enged, a másiknak könnyen engednek.
2016. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2!


De, ez meghatározza az embert.

Igen, ha egy férfi csinálja az a világ legtermészetesebb dolga.

Mi köze a kvaságnak a szex szeretetéhez?

Hogy jönnek ide az emberi jogok, te agybeteg? :D

2021. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!