Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha magamban beszélek?

Nagyon gáz, ha magamban beszélek?

Figyelt kérdés

Tudom, millió ilyen kérdés van már, de én szeretnék még egyet.


16 éves fiú vagyok. Mikor egyedül vagyok a szobámban, akkor mindig azt képzelem, hogy van egy YouTube csatornám és vlogger (video blogger) vagyok, vagy, hogy valamilyen házi feladatképpen be kell mutatnom, hogy hogy zajlik egy napom/éppen min gondolkodom/miket tervezek.

Elég gyerekesnek hangzik, ez még nem is lenne baj, de kezdek rájönni, hogy ezt azért csinálom, mert valódi embereknek nem merem/akarom/tudom elmesélni, hogy mik történtek velem. Egyszerűen nem megy.. Soha nem ment.. Ezt a képzeletbeli vlogolást már 4-5 éve napi szinten csinálom és sokkal többet beszélek magamban, mint összesen az emberekkel.


Sokszor van, hogy várom már, hogy hazajöhessek, csak azért, mert valamit elakarok mesélni a 'közönségemnek' (magamnak).


2016. jún. 8. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mért nem csinálsz youtube csatornát akkor?:D
2016. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Igaza van az első hozzászólónak.Csinálj egy youtube csatornát,és amihez értesz és amiben jártas vagy arról beszélj,vagy csinálj ilyen oktató videókat stb.És nem ciki magadban beszélni,én is szoktam,csak én este imában.
2016. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!