Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális dolog ha képzelődö...

Az normális dolog ha képzelődök, vagyis úgymond egy saját álomvilágot képzelek el, és gyakran ezen gondolkozok? És néha beszélek is magamban.16/L

Figyelt kérdés
Elképzelek egy olyan világot,amiben híres énekes vagyok,gazdag vagyok,és olyan emberek a barátaim akik valójában nem a barátaim. Néha amikor megyek az utcán, magam mellé képzelem őket,és beszélgetéseket tartok velük,amik nyilván csak a fejemben léteznek,de ha otthon vagyok van amikor beszélek is magamban. Nem tartom magam elmebetegnek,sőt ezt normálisnak tartom,de kíváncsi vagyok,hogy mások számára is semmiségnek tűnik.
2016. ápr. 4. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Saját kis álomvilága szerintem mindenkinek van:) Ha viszont túl sok időt töltesz a fejedben, és még az utcán is a erről az életedről ábrándozol, az már kicsit soknak tűnik. Nem azt mondom persze, hogy elmebeteg vagy, inkább csak magányos. Vannak barátaid?
2016. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elmebeteg, álmodozni szabad. :P Szerintem ha akkor csinálod, mikor egyedül vagy és tudod, hogy nem valóságos, akkor nem gáz. Ha társaságban, az már inkább.

(Egyébként nekem is van egy ilyen kis álomvilágom, ha unatkozom, akkor sokszor fantáziálok. :P)

2016. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim. Hát néha még tarsasagban is vannak ilyen gondolataim.
2016. ápr. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!