Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Miért nézitek többe...

Férfiak! Miért nézitek többe a dagadtat és a csúnyát, mintsem a szépet és a kedveset?

Figyelt kérdés

Főképpen 20 felettiek válaszára vagyok kíváncsi.

Van két nő.

Az egyik bunkó stílussal megáldott,dagadt és csúnya.

A másik szép, kedves,érzékeny.

Tudom, stílus... szerintem mindkettőnek van, noha ég és föld.



2016. jún. 9. 00:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

mégis ki? Mert én a dagadtakra rosszul vagyok, ha ránézek :D

21F

2016. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Folyton többe nézik a környezetemben lévő lányokat, akiknél többnek érzem magam, de nem vagyok beképzelt, van aki nálam is több.. a fent leírtak aktuálisak.. nem értem, hogy miért.

20L

2016. jún. 9. 00:19
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Rossz a környezted, ennyi. Én épp, hogy az ellenkezőjét tapasztalom.
2016. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Van aki nem külső alapján ítél.

Attól mert veled valaki bunkó másokkal nem biztos, vagy lehet hogy csak szerinted bunkó..ilyen alapon most te is az voltál

2016. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Azokat is nézd meg, akik többe veszik őket. Nem lehetnek azok se valami úriemberek :D Mondhatni összeillenek ha már a dagik kellenek nekik :P
2016. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Gábor19... ***** válasza:
66%
Kivívta magának a tiszteletet.
2016. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mivel vívta ki? Ő is csak néhányszor beszélget, ahogy én, mégis jobban nyitnak felé.
2016. jún. 9. 00:36
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki dagadt és csúnya, nem jelenti azt, hogy kedvesnek KELL lennie. Ugyanúgy, ahogy ge€inek sem kell lennie annak, a vékony és szép.


Mindenki olyan, amilyen. Nem az adott ember dönti el, hogy ki akar vele szóba állni. Ha nem tetszik neki, változtat.

2016. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
értem, köszi mindenkinek.:/
2016. jún. 9. 00:51
 10/26 gnoomage ***** válasza:
76%
Lehet jobb társaság, viccesebb vagy megértőbb. Az hogy dagadt és csúnya nem azt jelenti, hogy utálni kell, ahogy téged se kell szeretni mert szép vagy. Bár az egész kérdésedből kijön egy jó kis adag EGO, így én is inkább a másik nővel beszélgetnék, ilyen hozzáállás mellett..
2016. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!