Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik nemzettségre (pl. :...

Melyik nemzettségre (pl. : angol, arab, ír, török) jellemző a széles vállú, magas, vékony alkat?

Figyelt kérdés
csak azért írom ki ezt a kérdést, mert láttam egy videót amiben megmutatják az embereknek, hogy honnan is származnak az őseik. mivel én csak ilyen módon tudhatok meg valami minimális dolgot kihasználom ezt a lehetőséget.

2016. jún. 11. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A férfiakra jellemző, a hottentottára is, meg a malgacsmalájra.
2016. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezek közül egyikre sem
2016. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nemzetség egy t-vel írandó.


A felsoroltak egyikére sem vonatkozik a jellemzés, az arabokra-törökökre meg főleg nem.

Tradicionálisan a szláv férfiak szélesebb vállúak, magasak is, viszont jellemzően inkább vastagcsontúak.

Magasságban a hollandok és az izlandiak diadalmoskodnak.


Szerintem mindhárom feltétel egy skandináv férfira vonatkoztatható leginkább, már amennyire vékony lehet egy szélesvállú személy.

2016. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hello, én ír származású férfi vagyok, széles vállú, magas, vékony alkatú.
2016. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak általános jellemzők, bárhol akadhatnak emberek ilyen adottságokkal, ez nem bizonyít semmit.
2016. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!