Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jellemző az együtt...

Mennyire jellemző az együtt élő pároknál, hogy egymás előtt kakilnak és megbeszélik egymással ilyen ügyeiket, akár van, akár nincs szexuális töltete a dolognak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 22:10
1 2 3
 1/22 Inessential ***** válasza:
95%
Hogy mit beszélnek meg?
2016. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk semennyire. Mások ilyen témájú dolgaiba nem látok bele, de nem tartom valószínűnek.
2016. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ismerek olyan párt, akik mindig együtt mennek a fürdőbe és míg az egyik mosakodik, a másik wc-zik...aztán meg fordítva.

Akinek van gusztusa hozzá, csinálja...végülis az nem zavar míg más csinálja, de én a párom előtt nem lennék rá képes.

2016. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Megöli az intimitást...persze van az az oldal is, akinek ez jön be, de egészséges embernél nem játszik iylesmi...
2016. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát direktbe nem megyünk egymás előtt wc-re, de pl volt már, hogy a párom mondta, hogy siessünk haza, mert nagyon kell wc-znie, most ez is megbeszélésnek számít?
2016. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Mi pisilunk,kakkantunk,megbeszéljük. Tanácsot adok neki ha székrekedése van. Símán elmondja nekem,ha pl. a tegnapi lángos nagyon nehezen távozott,és vérzett is neki utána. Vagy akár én is. Ez tök egészséges dolog ,hogy megtudjuk egymással beszélni. Ja! És jó nagyokat fingunk!
2016. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
6: ez olyan romantikus, ti is versenyeztek kinek csípi jobban a szemét a másik fingja?
2016. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Én (lány)pisilek a vőlegényem előtt,ő nem.Kakilni egyikőnk sem.Viszont megbeszéljük ha pl.hasmenés van vagy ilyesmi.Nem pukkantunk egymás előtt.
2016. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Mi is csak pisilünk egymás előtt, ha úgy adódik, de kakilni nem.

Mi az, hogy megbeszélni az ilyen ügyeiket? Hogy napi hányszor volt és milyen formájú, vagy mire gondolsz? Mert ilyet nem beszélünk meg.

2016. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Párom fingik, pisil, kakil előttem.

Én nőként szégyenlősebb vagyok, ezeket nem tettem meg soha.

De sajnos intolarenciám van, ami azt jelenti, hogy hasmenésem lesz, és akkor "bocsi rohannom kell wc-re" vissza jovok akkor megkérdezi, hogy hasmenés?

2016. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!